Reklama
Reklama

Tak dziś wygląda Krysia z "Lokatorów". Agnieszka Michalska zmieniła zawód!

Agnieszka Michalska (50 l.) była gwiazdą serialu "Lokatorzy", gdzie grała Krysię Drewnowską. Po zakończeniu emitowania formatu aktorka opuściła Warszawę, a nawet zmieniła zawód. Co dziś robi i jak wygląda artystka?

Agnieszka Michalska jako aktorka zadebiutowała w 1993 roku w dramacie "Wesele" na podstawie dramatu Wyspiańskiego. Dwa lata później ukończyła studia na Wydziale Aktorskim PWSFTviT w Łodzi oraz zaczęła występować w Teatrze Powszechnym im. Jana Kochanowskiego w Radomiu.

Jej talent szybko został dostrzeżony przez reżyserów i producentów, a ta zaczęła dostawać coraz to ciekawsze propozycje zawodowe.

Po raz pierwszy na dużym ekranie pojawiła się w 1994 roku w filmie "Polska śmierć", ale prawdziwą rozpoznawalność przyniósł jej serial "Lokatorzy", który w latach 1999-2004 emitowany był na TVP.

Reklama

Sitcom otworzył Agnieszce drzwi do sławy i prawdziwej kariery.

"Ten serial zamknął mi na chwilę drzwi do innego repertuaru. Musiałam zrezygnować dla niego z kilku rzeczy, czego w tamtych czasach trochę żałowałam. Z drugiej strony miał on na pewno też pozytywny wpływ na moje życie, bo wzrosła moja medialność, co jak wiadomo, w tym zawodzie nie jest bez znaczenia" - czytamy jej słowa na łamach Gazety Olsztyńskiej.

Widzowie pokochali rezolutną Krysię Drewnowską, w którą wcieliła się Michalska, jednak po zdjęciu formatu z anteny 50-latka coraz rzadziej pojawiała się w mediach, a role, które otrzymywała, były epizodyczne.

Co dziś robi Agnieszka Michalska?

Tak dziś wygląda Krysia z "Lokatorów". Agnieszka Michalska zmieniła zawód!

Po zakończeniu pracy na planie "Lokatorów" fani aktorki mogli ją podziwiać jeszcze w produkcjach, takich jak: "Pierwsza miłość", "Na wspólnej", "Na dobre i na złe", "Ojciec Mateusz", czy "Komisarz mama".

Jednak na początku 2020 roku aktorka, jak jej wielu kolegów po fachu, musiała zmierzyć się z kryzysem związanym z zamknięciem teatrów przez szalejącą pandemię. Aktorka podjęła trudną decyzję i z dnia na dzień wyprowadziła się ze stolicy. Za destynację obrała malowniczą wieś.

"Spędziłam ponad 20 lat w Warszawie, bardzo chciałam tam być, bardzo lubiłam to, co robię i naprawdę myślę, że wykorzystałam swój czas i potencjał. Kiedy przyszła pandemia i zaczęły się wyłączać teatry, plany zdjęciowe, to zrozumiałam, że nie mam co siedzieć w mieście, tylko jadę na wieś" - przyznała w rozmowie z "DDTVN".

W Mrągowie odnalazła spokój, szczęście, a także pewną pracę. Agnieszka nieco się przebranżowiła i została dyrektorką w Mrągowskim Ośrodku Kultury.

"Korzystam z doświadczenia, które zdobyłam podczas rocznego pobytu w Nowym Jorku, z mojego doświadczenia producenckiego, teatralnego, filmowego, telewizyjnego. Staram się do tego podchodzić z dużą pokorą, ale i odwagą" - tymi słowami opisała nowe wyzwanie zawodowe.

Ponadto 50-latka jest bardzo aktywna w sieci, a na Instagramie raczy fanów kadrami z życia prywatnego, dzięki temu możemy się dowiedzieć, jak dziś wygląda.

Nie da się ukryć, że aktorka wciąż wygląda promiennie, radośnie i młodzieńczo!

Agnieszka Michalska: wiek, kariera, rodzina

Agnieszka Michalska urodziła się 7 grudnia 1971 roku w Łodzi. W 1992 roku wzięła udział w widowisku telewizyjnym "W oka mgnieniu". Do dziś najradziej znana z "Lokatorów".

W 2002 roku wzięła ślub z Mariuszem Drężkiem. W 2017 para rozwiodła się. Byli małżonkowie mają syna Ignacego.

Zobaczcie również:

Nikt nie widział jej na czerwonym dywanie od lat! Joanna Sydor zaliczyła wielki powrót w świetnej stylizacji

Jak dziś wygląda Waldek ze "Złotopolskich"? Zaskakująca metamorfoza!

"Lokatorzy": Gwiazdy serialu po latach! Jak się zmienili?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Agnieszka Michalska | serial lokatorzy
Reklama
Reklama
Reklama