Reklama
Reklama

Jak dziś wygląda Waldek ze "Złotopolskich"? Zaskakująca metamorfoza!

Andrzej Nejman (48 l.) sławę zyskał w latach 90. XX wieku, a to za sprawą roli Waldemara Złotopolskiego w popularnym niegdyś serialu "Złotopolski", który emitowany był na antenie TVP. Od 1998 roku związany jest również z warszawskim Teatrem Kwadrat im. Edwarda Dziewońskiego, którego od 2010 roku jest dyrektorem. To właśnie na deskach scenicznych aktor występuje najczęściej, a fani jego talentu mogą go podziwiać w sztuce "Za jakie grzechy?". Jak dziś wygląda artysta?

"Złotopolscy" to polski serial obyczajowy, który premierę miał w 1997 roku. W formacie wystąpiła prawdziwa plejada gwiazd, takich jak: Henryk Machalica, Anna Milewska, Kazimierz Kaczor, Anna Nehrebecka, czy Alina Janowska. Dzięki produkcji sławę zyskali również ówcześnie rozpoczynający karierę aktorzy. Do nich można zaliczyć Annę Przybylską, która rolą Marylki Baki skradła serca widzów, Andrzeja Piasecznego, który na planie mógł również dać popis swoich umiejętności wokalnych, wszak to jego piosenka "Pogodniej" znalazła się w czołówce, a także Andrzej Nejman, który rolą pracowitego Waldka skradł serce niejednej fanki.

Reklama

Format został ściągnięty z anteny w 2010 roku, a po zakończeniu zdjęć Andrzej Nejman nieco zniknął z życia publicznego. Jak się okazuje, aktor postawił na pracę w teatrze. Niedawno z okazji premiery spektaklu pojawił się na branżowym wydarzeniu.

Jak dziś wygląda 48-latek?

Andrzej Nejman: Tak dziś wygląda gwiazdor "Złotopolskich"

Mało osób wie, że Andrzej Nejman karierę przed kamerą zaczął, gdy miał zaledwie 10 lat. W 1984 roku zagrał w miniserialu "Rozalka Olaboga". Pojawił się również w wielu popularnych produkcjach, a fani mogą go podziwiać m.in. w: "Poranku kojota", "Szamance", czy "Legendzie", jednak prawdziwą sławę przyniosła mu rola Waldka w "Złotopolskich".

Po 2010 roku aktor zaczął się nieco rzadziej pojawiać na planach seriali i filmów, za to skupił się na pracy w teatrze. Został nie tylko dyrektorem Teatru Kwadrat, ale również reżyserem. Kilka dni temu premierę miał spektakl z jego udziałem, a sam Andrzej pojawił się na premierze.

15 października Andrzej swoją obecnością uświetnił wydarzenie, jakim był pierwszorazowy pokaz sztuki "Za jakie grzechy?". Na załączonych obrazkach widzimy, jak tego dnia się prezentował. Artysta postawił na ponadczasową elegancję.

Na scenie wystąpił w czarnym garniturze oraz białej koszuli. Stylizację dopełnił skórzanymi butami. 48-latkez zapuścił również wąsy.

Bardzo się zmienił przez te lata?

Zobaczcie również:

Agnieszka Sienkiewicz na premierze spektaklu. Pokazała bogatego męża!

"Złotopolscy". Andrzej Nejman po latach wyjawił prawdę o relacji z Magdą Stużyńską. Co za historia!

"Złotopolscy": Anna Przybylska była niedysponowana na planie serialu? 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Nejman | Złotopolscy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy