Reklama
Reklama

Tak dziś wygląda 16-letnia córka Anity Lipnickiej i Johna Portera. Zrobi karierę w modelingu?

Anita Lipnicka (47 l.) i John Porter przez lata tworzyli związek, jednak ich burzliwa relacja dobiegła końca. Byli zakochani mają córkę, dziś już 16-letnią Polę. Dziewczyna marzy o karierze w modelingu i chętnie chwali się swoimi zdjęciami. Zobaczcie, jak dziś wygląda nastolatka!

Związek Anity Lipnickiej ze starszym o 25 lata muzykiem wzbudzał sporo kontrowersji. John Porter i była wokalistka Varius Manx (posłuchaj!) w 2006 roku powitali na świecie córkę Polę, jednak ich relacja nie przetrwała próby czasu. Artyści rozstali się 9 lat później, a 47-latka ułożyła sobie życie u boku Marka Graya.

Reklama

Teraz głośno zrobiło się o ich córce, która pewnym krokiem wkroczyła do show-biznesu. 16-latka marzy o karierze w modelingu i z powodzeniem rozwija konta w mediach społecznościowych.

Ma szansę na karierę?

Anita Lipnicka i John Porter mają jedną córkę. Tak dziś wygląda 16-letnia Pola

Pola Porter za sobą ma już pierwsze występy przed kamerą i obiektywem. Była wokalistka popularnego bandu nie ukrywa, że jest bardzo dumna z pociechy, a ku uciesze fanów, jakiś czas temu pochwaliła się zdjęciami córki w mediach społecznościowych.

Publika w mig zareagowała na post, a internauci nie ukrywają, że Pola jest idealną mieszanką urody mamy oraz taty.

"Totalnie w tajemnicy (bo w zasadzie bez pozwolenia) chwalę się tym, co najcenniejsze: moim dzieciątkiem" - podpisała wpis Anita.

Również Pola nie pozostaje anonimowa w social mediach, a kilka dni temu opublikowała nowe zdjęcia.

Na załączonych obrazkach widzimy nastolatkę w melancholijnej i nieco mrocznej sesji. W tle widnieje gitara, a artystyczne ujęcia podkreślają oryginalny styl dziewczyny.

Córka artystów słusznie pretenduje do roli modelki?

Zobaczcie również:

Rzadki widok! Anita Lipnicka pręży się w bikini! "Fotka podpucha"

Kasia Stankiewicz usłyszała wyrok sądu. Teraz czas na przeprosiny


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anita Lipnicka | John Porter
Reklama
Reklama
Reklama