Reklama
Reklama

Rzadki widok! Anita Lipnicka pręży się w bikini! „Fotka podpucha”

Anita Lipnicka zaprezentowała się w wydaniu, w jakim bardzo rzadko się pokazuje swoim fanom. Mianowicie, opublikowała fotkę z wakacji, na której pozuje w bikini. Zdjęcie miało jednak drugie dno…

Anita Lipnicka: kariera, Instagram

Anita Lipnicka nie należy do gwiazd, które przesadnie epatują w mediach społecznościowych prywatą. Zamiast tego, woli skupić się na muzyce.

Kiedy była w związku z Johnem Porterem, prawie w ogóle nie zdradzała szczegółów z ich życia prywatnego. Obecnie Lipnicka jest żoną Marka Graya (pobrali się w 2016 roku) i na jej profilach w mediach społecznościowych wprawdzie pojawiają się ich wspólne fotki, jednak gwiazda robi to z umiarem.

Wokalistka jest mamą Poli, która wchodzi w dorosłość. Przez długi czas ją też chroniła przed mediami. Dopiero niedawno pochwaliła się jej aktualnymi fotkami, pękając przy tym z dumy.

Reklama

Na swoim profilu instagramowym Anita Lipnicka zdecydowanie woli jednak chwalić się swoją pracą. Często też zadaje fanom różne pytania na tematy życiowe, zachęcając ich do interakcji.

Anita Lipnicka pokazała się w bikini!

Jedna z jej ostatnich fotek wprawiła wiele osób w osłupienie, gdyż Anita Lipnicka nie przyzwyczaiła swoich wielbicieli do takich widoków. Otóż, gwiazda pokazała się w bikini, prężąc swoje ciało na tle lazurowej wody. Czyżby wokalistka przebywała obecnie na rajskich wakacjach? Nic bardziej mylnego. Otóż, fotka została opublikowana, jak sama zainteresowana przyznała, "dla podpuchy". O co więc chodzi?

"Ha! Fotka podpucha! Niby zdjęcie z wakacji, ale tylko na przynętę, aby Was zaprosić na moją trasę "O miłości", która startuje już w najbliższy piątek!" - napisała we wstępie.

Następnie skupiła się na opisie trasy koncertowej, zdradzając m.in., że "muzyczna forma trasy ewoluowała nieco od pierwotnego pomysłu". Zapowiedziała również, iż brzmieniowo będzie to powrót do lat 80. i 90, co zapewne ucieszy sporą rzeszę jej fanów, którzy są z nią od początku jej muzycznej kariery.

Jak się okazuje, niektórzy już zdążyli zaopatrzyć się w bilety!

Zobacz też:

Anita Lipnicka wyjawiła na licytację antywojenne grafiki męża

Anita Lipnicka pokazała niepublikowane dotąd zdjęcia ze ślubu

Polski siatkarz zaskoczył Dodę!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anita Lipnicka
Reklama
Reklama
Reklama