Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Tak Antek Królikowski zakończył związek z Wieniawą?! To smutne!

Od kilku tygodni w mediach nie cichną spekulacje na temat rozstania Antka Królikowskiego (29 l.) i Julii Wieniawy (20 l.). Choć ostatnio para zapewniała, że między nimi wszystko jest w jak najlepszym porządku, to ostatnie nagranie aktora budzi poważne podejrzenia.

Para zaczęła się ze sobą spotykać na początku 2017 roku. Wyglądali na bardzo szczęśliwych, a ich związek rozwijał się w ekspresowym tempie. Antek i Julia wzięli nawet udział w programie "The Story Of My Life", w którym opowiedzieli o swoim wielkim uczuciu i deklarowali, że chcą się wspólnie zestarzeć.

Reklama

Nie wiadomo jednak czy doczekają wspólnie sędziwych lat, bo para najprawdopodobniej rozstała się tuż przed urodzinami Julki. Wszystko zaczęło się od feralnej kłótni, do której doszło między zakochanymi pod koniec października 2018 roku.

Wtedy wszystko zaczęło się między nimi psuć. Już nie publikowali wspólnych zdjęć i częściej zaczęli bywać osobno na imprezach branżowych. Gdy plotki o ich rozstaniu stawały się coraz głośniejsze, by je uciszyć, Wieniawa i Królikowski wybrali się na wspólne wakacje, którymi oczywiście się pochwalili, a po powrocie pojawili się razem na imprezie, trzymając się za ręce.

Na nic jednak się zdały te zabiegi, gdyż na imprezie urodzinowej Julki zabrakło najważniejszego gościa - jej chłopaka. Ani Antonii, ani Julia nie skomentowali tej sytuacji. Dopiero w urodziny Julki - 23 grudnia, aktor opublikował na swoim profilu w mediach społecznościowych teledysk dla Wieniawy.

Podpis pod nagraniem był dość wymowny:

"Wszystkiego najlepszego Julia Wieniawa. To były dwa wspaniałe lata, dziękuję!"

Na początku jubilatka skomentowała, że były to najszczęśliwsze chwile w jej życiu, ale komentarz po jakimś czasie zniknął, za to fani pary nie przestają się zastanawiać, czy był to filmik urodzinowy, czy może podsumowujący ich związek i zwyczajnie pożegnalny.

Obecnie gwiazdor spędza czas ze swoją rodziną, ale za to jego (była?) dziewczyna często bawi się doskonale w towarzystwie polskiego celebryty - Jeremiego Sikorskiego. 

***

Zobacz więcej materiałów wideo: 

Dowiedz się więcej na temat: Antek Królikowski | Julia Wieniawa

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje