Reklama

Reklama

Reklama

Tak Agnieszka Szulim-Woźniak-Starak spędziła święta! Na bogato?

Agnieszka Szulim-Woźniak-Starak (39 l.) chyba już zdążyła nacieszyć się willą swojego męża Piotra (37 l.), bo tym razem to nie tam spędziła święta! Miejsce które wybrała, może zaskakiwać!

Odkąd rok temu została żoną milionera Piotra, jest w niego zapatrzona niczym w obraz. Drogie wakacje, piękna willa i brak przymusu pracy, stało się codziennością dla Agnieszki, która pokochała swoje nowe życie.

Para spędza ze sobą każdą wolną chwilę, a na każdej imprezie branżowej pokazują się razem, trzymając się za ręce.

Dlatego może dziwić fakt, że w tym roku na profilu Agi w mediach społecznościowych zabrakło zdjęcia z mężem przy choince. Pojawiły się za to dwa zdjęcia z gór, gdzie "Prezesowa" postanowiła zdobyć Giewont w świąteczne dni!

Reklama

"Najlepsze świeta! Julek, jesteś mistrzem, kocham takie pomysły" - napisała pod jednym ze zdjęć, zwracając się do tajemniczego Julka.

Ciekawe, co na to wszystko ukochany mąż Agi, bo jego zabrakło zarówno na zdjęciach, jak i w poście kierowanym do Julka. O kryzysie w małżeństwie prezenterki i milionera nic nie wiadomo, więc takie zdjęcia mogą zaskakiwać.

W dodatku warunki do wspinaczki w Tatrach w tegoroczne święta były trudne. Najwidoczniej Agnieszka czuła się doskonale przygotowana i oblodzone, strome ścieżki nie stanowiły dla niej żadnego wyzwania. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy