Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Tajner o ślubie z Wiśniewskim

Lider Ich Troje w ubiegłym tygodniu oficjalnie zakończył swoje trzecie małżeństwo z Anną Świątczak. Czy nowej partnerce, Dominice Tajner-Idzik, uda się namówić gwiazdora na czwarty ślub?

- Mam nadzieję, że teraz ucichną wszelkie plotki i będziemy mogli cieszyć się z Michałem naszym szczęściem - mówi "Twojemu Imperium" 32-latka.

Reklama

- Cała moja rodzina zaakceptowała ten związek i wbrew temu, co się mówi, cieszą się, że jestem właśnie z Michałem. Mój syn Maks wprawdzie mówi do niego po imieniu, ale relacje mają tak wspaniałe, jak ojciec z synem. Ja zaś pokochałam wszystkie dzieci Michała jak własne - zaznacza na łamach tygodnika. I dodaje:

- Często nas odwiedzają. Wspaniale spędzamy razem czas. Nigdy nie zauważyłam, aby były do mnie w jakikolwiek sposób negatywnie nastawione. Z pewnością ogromna w tym zasługa ich mam - tłumaczy.

A co ze ślubem? - To nie jest tak, że nie rozmawiamy o małżeństwie, ale oboje uważamy, że nie ma się do czego spieszyć. Najważniejsze jest to, żebyśmy byli razem szczęśliwi - przekonuje.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: ślub | Michał Wiśniewski | związek | Dominika Tajner-Idzik

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje