Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Tajemnicza choroba Kory. Co się dzieje?

Kora (63 l.) jeszcze nigdy nie odwołała aż tylu koncertów, co ostatnio. Jaki jest tego powód?

Z przyczyn nagłych i niezależnych wokalistka odwołała koncert w Sali Kongresowej. Wcześniej zrezygnowała z występu na festiwalu w Essen (Niemcy) i koncertu z okazji Dni Miasta w Jarocinie.

Reklama

Nie pojawiła się również w jednym z odcinków telewizyjnego show "Must be the music", którego jest jurorką.

Teraz pod znakiem zapytania stoi udział Kory w Sylwestrze Dwójki, który odbędzie się we Wrocławiu.

"Pani Kora podpisała z TVP umowę, w której zobowiązała się do udziału w koncercie sylwestrowym. Rozumiemy, że mogą być sytuacje, które jej to uniemożliwią, ale póki co nie mamy informacji, że pani Kora nie pojawi się na imprezie. Zakładamy więc, że będzie się z nami bawić" - mówi "Twojemu Imperium" Jacek Rakowiecki, rzecznik TVP.

Tymczasem fani artystki drżą o jej zdrowie - w ostatnich miesiącach schudła ona prawie dziesięć kilogramów. Choć Kamil Sipowicz, życiowy partner, zapewnia, że to skutek diety, nikt nie daje temu wiary. Wątpliwości nie rozwiewa również agentka wokalistki:

"Każdy artysta czasem odwołuje koncert. A Kora chce mieć po prostu trochę spokoju..." - mówi.

Maciej Durczak, menedżer m.in. Ani Wyszkoni, twierdzi, że sprawa musi być bardzo poważna, skoro taka profesjonalistka, jak Kora, odwołuje koncert za koncertem.

"Poważni artyści, a do nich należy Kora, szanują swoją publiczność. To nie są ludzie, którzy z powodu złamanego paznokcia czy choćby dziury w rajstopach decydują nie pojawić się na scenie. Dla nich koncert to świętość! Jedynie poważne problemy zdrowotne lub osobiste są w stanie powstrzymać ich przed występem. W mojej menedżerskiej karierze tylko trzy razy odwoływałem koncert gwiazdy, którą reprezentowałem" - tłumaczy w rozmowie z "TI".Dowiedz się więcej na temat: Kora | choroby

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje