Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Tajemnica związku Kammela

Tomek Kammel (36 l.) będzie chyba najbardziej komentowaną postacią VI edycji "Tańca z gwiazdami". Oprócz ujawnionej kilka dni temu sprawy z mamą, z którą nie utrzymuje kontaktów, jest przecież jeszcze jedna, równie interesująca - jego związek z Kasią Niezgodą (37 l.).

Nie da się ukryć, że wszyscy się z tego śmieją - chodzi nie tyle o wygląd Niezgody, kobiety "przy kości", co o pewien szczegół dotyczący Kammela, o którym wiedzą wszyscy bywalcy specyficznych warszawskich klubów.

Reklama

Ludzie z otoczenia Tomka twardo obstają jednak przy tym, że oboje tworzą doskonały związek i są ze sobą bardzo szczęśliwi.

"Tomek i Kasia po prostu pasują do siebie i potrafią współpracować. Tak powinno być" - mówi "Życiu na gorąco" Christian Kammel, ojciec prezentera. "Poza tym Kasia to bardzo miła i porządna dziewczyna."

Według magazynu, Kasia doradza Tomkowi, jak inwestować pieniądze, dba także o jego medialny wizerunek - podobno to ona namawiała do udziału w "Tańcu z gwiazdami". Są ze sobą już trzy lata - czy w końcu dojdzie do ślubu?

A może Tomek pracuje nad przekonaniem Kasi do niepodpisywania intercyzy..?

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: związek | Tomasz Kammel

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje