Reklama
Reklama

Tajemnica Rozenek-Majda obnażona! Koleżanka wygadała się. To dlatego 45-latka tak dziś wygląda!

Kasia Dziurska z zawodu jest trenerką personalną, dlatego tajniki zaskakujących metamorfoz gwiazd to dla niej chleb powszedni. Kobieta przyjrzała się uważnie postępom poczynionym przez Małgorzatę Rozenek-Majdan. O sekretach jej szczupłej sylwetki opowiedziała przed kamerą. Oto co wyznała!

Kasia Dziurska ocenia metamorfozę Rozenek-Majdan!

Małgorzata Rozenek-Majdan niebawem skończy 45 lat i chociaż można już nazywać ją kobietą "w średnim wieku", to jej wygląd zdecydowanie przeczy naturze. Prowadząca "Dzień Dobry TVN" wygląda wciąż bardzo młodo i cieszy się szczupłą, filigranową sylwetką. 

Jak sama przyznała w jednym z wywiadów wiele zawdzięcza dobrze zbilansowanej diecie i temu, że unika niektórych pokarmów. To sprawia, że cieszy się dobrym zdrowiem i ma siłę, której wcześniej jej brakowało.

Reklama

"Nie straszne mi są katary, przeziębienia. Ja nie choruję. Cukier jest tragiczny, alkohol dla kobiety, która jest po 30-stce i ma jakieś wypełniacze na twarzy, to już w ogóle jest tragedia. No i mięso. Mięso wbrew pozorom zabiera nam siłę, a nie ją daję - wyjaśniła przed naszą kamerą, dumnie prężąc muskuły" - opowiadała niegdyś dla Jastrząb Post.

Trenerka fitnessu Katarzyna Dziurska postanowiła uchylić nieco rąbka tajemnicy w sprawie nienagannego wyglądu żony Majdana. 

Gwiazda przyznała, że Małgonia zawdzięcza swój sukces porannym treningom, które zaczyna na długo przed tym, zanim większość osób wstanie. Wyprzedza tym samym nawet samą Dziurską.

"Mnie się wydawało, że jestem jedną z pierwszych osób, które wstają na poranny boks, bo wstaję o 6.40, a na treningu jestem o 8.00, a Małgosia już o 6.00 jest na treningu. Ale bardzo fajnie, podziwiam, trzymam kciuki. Cieszę się, że jest ta motywacja, mimo rodziny, dzieci, pracy zawodowej, że Małgosia znajduje ten czas na aktywność. Da się? Da się"

Jest czego zazdrościć? Koleżanka z show biznesu uważa, że tak, ponieważ dobra organizacja Rozenek-Majdan jest czymś, co warto naśladować.

Zgadzacie się z nią?

Zobacz też:

Małgorzata Rozenek-Majdan w kusej piżamce odważnie przywitała nowy rok! Fani zareagowali

Rozenek-Majdan szykowała się do świąt od października, a zaliczyła taką wpadkę! "Coś źle kliknęłam"

Pisarek w mini, Kazadi w zamszu, Rozenek w przezroczystej spódnicy. Tak prezentowały się gwiazdy na gali Marki Roku 2022!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Małgorzata Rozenek | Katarzyna Dziurska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy