Reklama

Reklama

Reklama

​Tajemnica bransoletek Andrzeja Dudy rozwiązana! „To osobisty drobiazg”

Prezydent Andrzej Duda (49 l.) znany jest z konserwatywnego sposoby ubierania się. Głowa państwa z reguły stroni od ekstrawagancji, tym większe zdziwienie wzbudziły dwie plecione bransoletki, które niedawno pojawiły się na jego lewym nadgarstku.

Prezydent RP Andrzej Duda raczej unika eksperymentów z wizerunkiem. Gust skłania go ku klasycznym garniturom, które zresztą dobrze na nim leżą. Na początku pierwszej kadencji było z tym trochę kłopotu, gdy prezydent zbyt często ulegał pojawiającym się na konferencyjnym stole pokusom w postaci ciasteczek i słonych paluszków

To nic nowego na tym stanowisku. Jeden z jego poprzedników, Aleksander Kwaśniewski, odchudzony dietą kapuścianą podczas kampanii prezydenckiej, po objęciu urzędu przytył ponoć aż 20 kilogramów. 

Reklama

Prezydent Duda szybko spostrzegł zagrożenie, pozbył się nadprogramowych kilogramów i od tamtej pory trzyma formę. Dzięki temu dysponuje sylwetką, do której doskonale pasuje klasyczna elegancja i stonowane krawaty. 

Tajemnica bransoletek Andrzeja Dudy

Ostatnio jednak w wizerunku prezydenta pojawiła się zaskakująca zmiana. Na lewym nadgarstku Andrzeja Dudy od kilku dni widać dwie plecione bransoletki w kolorach czarnym i pomarańczowym. Jak można się było domyślać, mają one pewne ukryte znaczenie. Od środy, gdy podczas spotkania z przedstawicielami Amerykańskiej Izby Handlowej  wysunęły się spod mankietu koszuli, wszyscy łamią sobie głowę, jakie…

W końcu tajemnicę prezydenckich bransoletek ujawniła stylistka gwiazd Ewa Rubasińska-Ianiro. W rozmowie z „Faktem” zdecydowała się rzucić trochę światła na ten zaskakujący dodatek:

Według symboliki kolorów, czerń oznacza godność, a pomarańczowy – bezpieczeństwo. 

Zobacz też: 

Przykro było słuchać. Odwtorzyli rozmowę "Królika" z Opozdą tuż przed zdradą

Magda Gessler kocha być babcią. Pokazała zdjęcie z wnuczką

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Duda | ​Wołodymyr Zełenski

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy