Reklama
Reklama

Tą historią żyła cała Polska. Piotr Zelt został zdradzony przez Monikę Ordowską

Piotr Zelt rozpoznawalność i uznanie fanów zdobył dzięki roli Arniego w sitcomie Polsatu "13 posterunek". Aktor brał również udział w serialach, takich jak np. "Tygrysy Europy" czy "Pierwsza miłość". Jego życie zawodowe było udane. Niestety tego samego nie można powiedzieć o sferze prywatnej. W 2013 r. z jego udziałem wybuchł w mediach ogromny skandal.

Wszystkie związki Piotra Zelta

Piotr Zelt przed lata zakochany był w Ewie Gawryluk. Niestety uczucie nie przetrwało próby czasu i para się rozstała. Aktor w 1999 r. poślubił Ewę Bujnowicz, z którą doczekał się nawet córki. Niestety i ta relacja nie przetrwała. Jakiś czas po rozwodzie w 2012 r. aktor poznał piękną modelkę Monikę Ordowską.

Ich związek był bardzo medialny. Para pojawiała się na branżowych wydarzeniach oraz opowiadała w prasie o swojej miłości. W 2012 r. Ordowska urodziła córkę Amelię. Piotr oświadczył się modelce. Kiedy mieli stanąć na ślubnym kobiercu, okazało się, że Amelka nie jest córką aktora.

Reklama

Zobacz też: Ewa Gawryluk i Piotr Zelt tworzyli piękną parę. Gdy on odszedł, jej życie legło w gruzach

Piotr Zelt dowiedział się przypadkiem o zdradzie

Okazuje się, że Zelt dowiedział się o zdradzie przypadkiem. Amelia, Monika i Piotr ulegli niegroźnemu wypadkowi samochodowemu. W szpitalu Piotr odkrył, że nie jest spokrewniony z dziewczynką.

Po odkryciu tych rewelacji Piotr dla pewności wykonał test na ojcostwo, który tylko potwierdził jego przypuszczenia. Prawdziwym ojcem jest model Rafał Sieradzki, z którym Monika Ordowska pracowała jakiś czas wcześniej. Piotr zakończył związek z byłą ukochaną.

Co obecnie robi Monika Ordowska?

Monika Ordowska po ogromnej aferze zniknęła z polskiego show-biznesu. Wyjechała do Stanów Zjednoczonych, gdzie ułożyła sobie życie z milionerem Kevinem Rudeenem. Modelka poślubiła mężczyznę i razem z nim wychowuje Amelię.

Zobacz też:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Piotr Zelt | Monika Ordowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy