Reklama
Reklama

Szymon Majewski kpi z Górniak. Nie przebierał w słowach

Szymon Majewski (55 l.) to jeden z tych przedstawicieli polskiego show-biznesu, który bardzo chętnie wyśmiewa głupotę celebrytów. Ostatnio postanowił skupić się na Edycie Górniak, która wyjawiła niedawno, że żyje już 4000 lat. Nie zostawił na niej suchej nitki.

Edyta Górniak nie raz już udowodniła, że jej przemyślenia nie należą do takich, które można łatwo zrozumieć. Wypowiadała się na temat szczepionek, Halloween czy biorobotów. Wokalistka stwierdziła też niedawno, że żyje na ziemi już 4000 lat. Jej słów bez odpowiedzi nie zostawił Szymon Majewski.

Reklama

Szymon Majewski kpi z Edyty Górniak. Poleciały mocne słowa

Edyta Górniak wyjawiła niedawno na swoim instagramowym koncie, że żyje już 4000 lat. Szymon Majewski obok tych słów nie mógł przejść obojętnie. Na swoich social mediach już je skomentował.

Szymon nie tylko wyśmiał Górniak, ale także zapytał fanów o to, czy znają kogoś z czasu linearnego, aby mógł potwierdzić słowa Edyty.

"Uwaga! Mam problem z potwierdzeniem! Niestety to moja pierwsza porażka jako potwierdzacza, żyję tylko 55 lat, mierząc czasem linearnym może 56, za krótki jestem. Próbowałem w zapiskach dziadka sprawdzić, nie ma nic o tym, że Edyta żyła już w 1903. Jak macie kogoś z czasu linearnego to potwierdźcie, mi się kończy lista. Może ktoś ma w rodzinie Władysław Łokietka lub Jadwigę? Szukajcie" - napisał rozbawiony Majewski.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy. Większość internautów również wyśmiała Górniak za farmazony, które rozpowiada w swoich social mediach.

"W takim wypadku istnieje prawdopodobieństwo, że pani Edyta Górniak jednak była tą Ewą"

"Mam Jadwigę, ale z 1944 roku. Ciężko cokolwiek ustalić"

"Potwierdzam, szukałam i mam w rodzinie jedną Jadwigę. Muszę teraz dyskretnie zerknąć jej w metrykę i potwierdzę lub nie"

Szymon Majewski - kariera i życie prywatne

Szymon Majewski urodził się 1 czerwca 1967 roku w Warszawie. Karierę w mediach rozpoczął w 1990 roku pracą w nowo powstającym Radiu Zet. W 2004 roku nawiązał współpracę z TVN, przez kolejne osiem lat prowadził programy: Mamy cię!, Szymon Majewski Show, HDw3D Telewision i Szymon na żywo.

29 listopada 2012 roku zakończył współpracę z telewizją TVN, po czym 10 grudnia założył kanał na YouTube Szymon Majewski, na którym publikował m.in. vlogi.

Jest żonaty z Magdą, z którą ma dwoje dzieci: Zofię i Antoniego. Jego kuzynem jest Michał Pol.

Zobacz też:

Plotki o domu Górniak to jednak prawda. Wynajmie swój dom, ale nie każdemu. Ma jedno zastrzeżenie!

Edyta Górniak komentuje związek syna z tajemniczą blondynką. Boi się, że go straci?
Joanna Opozda wyjaśnia, dlaczego nie świętuje Halloween. Posłuchała się Górniak?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Szymon Majewski | Edyta Górniak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy