Reklama

Reklama

Reklama

Szymon Hołownia śpi z dzieckiem. Polityk nie ma już czasu na odpoczynek

Szymon Hołownia (45 l.) to człowiek szalenie zabiegany. Zasypany pracą polityk z trudem znajduje czas na sen. Nic więc dziwnego, że od czasu do czasu zdarza mu się zapaść w niespodziewaną drzemkę. Hołownia opublikował w mediach społecznościowych zdjęcie, na którym pokazał, że śpi razem z dzieckiem.

Szymon Hołownia: dzieci

Szymon Hołownia w ostatnim czasie ma ręce pełne roboty. Oprócz działalności politycznej, ma na swoim karku obowiązki rodzicielskie. Ojciec dwójki dzieci stara się jednak, aby to właśnie jego pociechy były zawsze na pierwszym miejscu. 

Hołownia opublikował na Instagramie urocze zdjęcie, które pokazuje jak spędza czas wolny. Polityka w trakcie opieki nad młodszą córką zmorzył sen, co na zdjęciu uwieczniła jego żona, Urszula.

Reklama

Chwila drzemki w pobliżu domowej biblioteki na pewno świetnie zrobiła politykowi. W końcu maleńkie dziecko potrafi pochłonąć całą energię człowieka. Fani Szymona Hołowni zareagowali w bardzo pozytywny sposób.

Szymon Hołownia śpi z dzieckiem

Szymon Hołownia i jego żona są rodzicami dwójki dzieci. Pierwsza córka Hołowni ma na imię Maria, jednak tata zawsze mówi o niej "Mania". Dziewczynka ma już trzy lata. Druga córka polityka przyszła na świat nad ranem 13 stycznia 2022 roku. Uradowani rodzice nadali jej imiona Elżbieta Wanda.

Żoną Szymona Hołowni jest Urszula Brzezińska-Hołownia, która pracuje jako wojskowy pilot myśliwca MiG-29. Posiada rangę porucznika. Para powiedziała sobie sakramentalne "tak" 30 stycznia 2016 roku w Rzymie.

W przeszłości, pracując w telewizji, Szymon Hołownia raczej unikał wypowiedzi na temat życia osobistego. Wszystko zmieniło się, gdy zaangażował się w politykę i wystartował w wyborach prezydenckich w 2020 roku. Od tamtej pory w mediach społecznościowych regularnie dzieli się materiałami ze swojego życia rodzinnego. 

Zobacz też:

Dawid Woliński bez majtek. Projektant nie pozostawił nic wyobraźni

Platynowy Jubileusz Elżbiety II może się nie odbyć. Powodem COVID-19?

Pracownik Uniwersytetu Jagiellońskiego pisze o "farszu z płodów". Będą konsekwencje?

Nieoficjalnie: Władimir Putin uzna niepodległość separatystycznych republik na Ukrainie

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Szymon Hołownia

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy