Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Szokujące wpisy Jarka Jakimowicza. W sieci pojawiły się screeny

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych opublikował screeny wpisów Jarka Jakimowicza (49 l.).

Aktor zdobył popularność filmami "Młode Wilki" i "Młode Wilki 1/2". Zagrał w kilku serialach, był gwiazdą programu "Big Brother VIP". Swego czasu media plotkarskie rozpisywały się na temat jego romansu z Jolą Rutowicz.

Reklama

W październiku 2018 roku o Jakimowiczu zrobiło się głośno, gdy po programie "Uwaga" o trzech nastolatkach, którzy śmiertelnie skatowali 54-latka, zadeklarował, że wymierzy im sprawiedliwość.

"Zgłaszam się na kata. Kolejny raz, tym razem po obejrzeniu tego reportażu utwierdzam się w przekonaniu, że dla takich przestępców nie ma resocjalizacji. Tylko kara śmierci" - napisał aktor.

Teraz znowu zabłysnął. Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych opublikował screeny wpisów Jakimowicza na temat imigrantów. Aktor miał ich określać mianem... "brudów".

"Najpierw pisze o sprawcy zamachu w Strasburgu, tu jeszcze potrafimy zrozumieć, że Jakimowicza poniosły emocje w stosunku do terrorysty, który zabijał niewinnych ludzi. Natomiast aktor rozciąga odpowiedzialność za zamach na całą społeczność imigrantów. Kilkukrotnie nazywa przybyszy 'brudem', rzecz jasna do tej grupy nie włączając przybyszy z Polski. Wszak przez kilka lat sam mieszkał i pracował w Niemczech" - piszą wydawcy Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych. Na stronie  znaleźć można również screeny wpisów Jakimowicza:

"Imigranci to brud. Multikulti doprowadził do upadku chrześcijaństwa i białej rasy". Inny z komentarzy brzmi:

"Jeżeli ty nie widzisz różnicy między Polakami a brudami i tym po co wyjeżdżają - uczciwa ciężka praca a kombinacje na socjalu - to ja Ci tego nie wytłumaczę".

Ciekawostką jest fakt, że swego czasu syn Jakimowicza, Jovan, żalił się w telewizji, że gdy wrócił do Polski po latach spędzonych w Barcelonie, był prześladowany przez rówieśników i nazywany przez nich "pedałem".

"Miałem długie włosy, od razu były wyzwiska: pedał, gej. W ogóle nie rozumiałem tego, w Barcelonie, gdzie mieszkałem 9 lat, to jest kompletnie normalne, że ludzie chodzą w rurkach, kolorowo" - mówił.

***

Zobacz więcej materiałów:

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje