Reklama
Reklama

Szokujące doniesienia z prób koronacji. Siostra króla Karola zaatakowała Camillę

Księżniczka Anna (72 l.), siostra Karola III (74 l.) nie przepada za jego żoną Camillą (75 l.). Ich konflikt trwa już ponad 50 lat. 19-letnia wówczas Anna spotykała się z Andrew Parkerem Bowlesem, ten niestety poślubił Camillę. Teraz konflikt odżył na nowo. Tym razem Anna ma pretensje o zignorowanie ostatniej woli jej matki.

Księżniczka Anna od lat jest skonfliktowana z Camillą, żoną Karola III

Księżniczka Anna z bólem serca przez lata patrzyła na romans brata i Camilli Parker Bowles. Nadal sporą sympatią darzyła jej męża Andrew Parkera Bowlesa, który był ofiarą tego układu. 

Przez ponad 50 lat królowa Elżbieta umiejętnie negocjowała pokój między Księżniczką Anną a Camillą. Niestety wraz z jej śmiercią zawieszenie broni się skończyło, a informatorzy twierdzą, że 72-letnia Anna "ma dość" posunięć Camilli.

Reklama

Camilla ma zostać królową a nie "królową małżonką"

Kroplą, która przelała czarę goryczy, było zaproszenie na koronację króla Karola III. Nie umknęło uwadze Anny, iż przy imieniu Camilli pojawił się tytuł "królowa" a zostało usunięte słowo "małżonka". Księżniczka Anna uważa, że nie dość, iż Camilla ewidentnie chce zająć miejsce królowej Elżbiety, to na dodatek ostatnia wola zmarłej monarchini została zupełnie zignorowana. 

Elżbieta II w liście z lutego 2022 roku napisała: "To jest moje szczere życzenie, aby kiedy nadejdzie czas, Camilla była znana jako Królowa Małżonka, ponieważ będzie kontynuować swoją lojalną służbę".

Próby do koronacji Karola III przebiegały w napiętej atmosferze

Od kilku dni trwają intensywne próby do koronacji. Karol podobno wszystkiego pilnuje, gdyż jako perfekcjonista, nie chce, by cokolwiek zakłóciło ten wyjątkowy dzień. Atmosfera w pałacu Buckingham jest wyjątkowo napięta.

Jak donosi "Woman's Day" podczas prób do koronacji Karola, księżniczka Anna dała wyraz swojemu oburzeniu. Córka Elżbiety II jest osobą, która bardzo rzetelnie przestrzega zasad i usunięcie przez Camillę słowa "małżonka" bardzo ją wzburzyło. Dodatkowo odezwały się dawne urazy dotyczące romansu Karola i Camilli podczas małżeństwa z Andrew Parkerem.

"Oprócz wpływu, jaki romans Camilli z Karolem wywarł przed laty na całą rodzinę królewską, Anne nie jest jedyną osobą, która ma problemy z nowym tytułem Camilli. Nic dziwnego, że skorzystała z okazji podczas próby, aby jasno powiedzieć, na czym stoi. Nic nie powstrzyma Anny" - zdradza informator tabloidu.

Zobacz też:

Księżniczka Anna w takim stroju pożegnała matkę. Nie założyła żałobnej czerni

Król Karol III chciał abdykować? Siostra się z nim nie patyczkowała...

Karol III podczas koronacji będzie musiał założyć kolejno kilka szat! To ważny symbol ceremonii

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy