Przejdź na stronę główną Interia.pl

Szokująca wpadka Żebrowskiego! Opublikował zdjęcie gołej żony!

Michał Żebrowski (44 l.) tworzy szczęśliwy związek ze swoją o 15 lat młodszą żoną Aleksandrą. Ostatnio aktor trochę się zapomniał i opublikował jej nagie zdjęcie, które wywołało burzę w mediach!

Para raczej unika rozgłosu i starannie selekcjonuje imprezy branżowe, na których się pojawia. Sam związek budził od początku duże zainteresowanie, ze względu na różnice wieku, jaka dzieli małżonków.

Reklama

Michał poznał Olę, gdy ta miała tylko 5 lat i była siostrą jego kolegi. Spotkali się znów po latach na studiach podyplomowych i wówczas wybuchło między nimi gorące uczucie.

Aktor zakochał się w niej bez pamięci, ożenił się z Aleksandrą i doczekał się z nią dwójki dzieci. Jednak ostatnio na jednym z portali społecznościowych, aktor opublikował kontrowersyjne zdjęcie, które przedstawia nagą blondynkę w oknie jego posiadłości na Podhalu.

Zdjęcie jest zrobione z odległości i jego jakoś pozostawia wiele do życzenia, dlatego twarz kobiety nie jest zbyt wyraźna. Wszystko wskazuje na to, że to Aleksandra pokazująca swoje wdzięki!

Opis zdjęcia, też był dość wymowny:

"Wieszamy flagę #majowka" - napisał oszczędnie aktor.

Fani byli zachwyceni zdjęciem, chwalili urodę żony Michała i domagali się większej ilości takich zdjęć.

Mogło się wydawać, że zdjęcie zostało opublikowane przez przypadek, jednak wszystko wskazuje na to, że był to zabieg celowy. 

Zdjęcie nie zostało usunięte przez Żebrowskiego i dalej można podziwiać wdzięki Oli.  Jak widać, Michał lubi chwalić się piękną żoną!

Dowiedz się więcej na temat: Michał Żebrowski | Aleksandra Adamczyk

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL