Reklama
Reklama

Szelągowska wzięła trzy śluby: „potknę się i jestem zamężna”. Teraz kolejny?

W życiu prywatnym Doroty Szelągowskiej nie brakuje wyzwań. Na ślubnym kobiercu stała trzy razy i również trzy razy się rozwiodła. Jednakże, mimo przeciwności losu, patrzy z optymizmem w przyszłość i rozważa możliwość zawarcia kolejnego związku małżeńskiego. Okazuje się, że nie traci nadziei na miłość i zamierza otworzyć się na nowe szanse na szczęście w życiu osobistym.

Dorota Szelągowska, znana z prowadzenia programów o tematyce wnętrzarskiej w TVN, ma za sobą trzy rozwody z Pawłem Hartliebem, Adamem Sztabą oraz Michałem Wawro. Choć jej życie prywatne nie zawsze układało się tak dobrze, jak na ekranie, Szelągowska podchodzi do swoich minionych relacji z dużym dystansem i humorem.

Reklama

Ostatni związek Szelągowskiej zakończył się rozwodem w 2021 roku, kiedy to rozstała się z Michałem Wawro. Czy mimo złych doświadczeń planuje jeszcze raz stanąć na ślubnym kobiercu? Zapytała o to reporterka Jastrząb Post.

"Nie biorę kolejnego ślubu. Planowałam w swoim życiu bardzo wiele ślubów. Nie planowałam rozwodów, a też się wydarzyły, więc chwilowo o tym nie myślę. Wrócimy do tematu za jakiś czas, bo u mnie to nigdy nie wiadomo, potknę się i jestem zamężna" - odpowiedziała z humorem Szelągowska.

Dorota Szelągowska, która ma już za sobą trzy śluby, zaprzecza możliwości wzięcia kolejnego. Jednakże, mimo tego, wypowiedziała się na temat swojego wymarzonego zamążpójścia. Prezenterka, mająca doświadczenie w tej materii, zdradziła, że każdy ze swoich ślubów świętowała w inny sposób. Obecnie nie potrafi jednak określić, jak miałby wyglądać jej idealny ślub z bajki.

"Nie mam pojęcia. Ja naprawdę, jakkolwiek to brzmi, nie jestem dumna z tego powodu, że trzy razy w życiu się rozwodziłam. Natomiast brałam ślub o którym nikt nie wiedział, gdzie w urzędzie byliśmy tylko my, z cudowną imprezą w ogrodzie u mojej mamy. Z drugiej strony miałam wielki ślub z fajerwerkami i orkiestrą, więc byłam już wszędzie" - dodaje Dorota Szelągowska.

Dorota Szelągowska na Instagramie

Dorota Szelągowska jest znaną projektantką wnętrz, która w swoich programach telewizyjnych dokonuje spektakularnych metamorfoz mieszkań. Jej popularność wśród widzów jest znacząca, co znajduje odzwierciedlenie w licznych obserwujących na platformach społecznościowych. Szelągowska może poszczycić się jednym z największych gron fanów wśród polskich celebrytów z ponad 900 tysiącami obserwujących na Instagramie.

Życie prywatne Doroty Szelągowskiej

Dorota Szelągowska pierwszy raz stanęła na ślubnym kobiercu, mając 20 lat. Jej pierwszym mężem był aktor Paweł, z którym ma dziecko - Antoniego (ur. 2001). Syn przyjął nazwisko drugiego męża projektantki - swojego ojczyma - Adama. Szelągowska była z kompozytorem w związku przez 15 lat, ale to małżeństwo również zakończyło się rozwodem. W 2017 roku prezenterka wyszła za mąż za Michała, z którym ma 5-letnią córkę Wandę, jednak ten związek także nie przetrwał próby czasu.

Czytaj także: 

Szelągowska narzeka na drożyznę. Za mniej niż 10 tysięcy nie wyobraża sobie godnego życia

O ich rozstaniu mówiła cała Polska. Szelągowska wyznała, jak teraz wyglądają jej relacje ze Sztabą

Szelągowska ostro krytykuje zmiany w TVP. Naprawdę uważa coś takiego o Polakach. Przesadziła?


 

 

 

 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dorota Szelągowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy