Reklama
Reklama

Szczupła Kate Middleton zachwyca w krwistoczerwonej kreacji! Zadała szyku

Księżna Kate Middleton (39 l.) jest jedną z najbardziej lubianych osób z rodziny królewskiej. Zawsze dostojna i elegancka księżna zadaje szyku, wszędzie tam, gdzie się pojawi. Ostatnio księżna Cambridge odwiedziła organizację  wspierającą osoby uzależnione od alkoholu.  

Kate Middleton od kilku lat niezmiennie zachwyca fanów rodziny królewskiej. Silna i niezależna, a jednocześnie krucha i empatyczna żona księcia Williama wzbudza zachwyt i podziw, wszędzie gdzie się pojawi. 

Każde jej wystąpienie jest ściśle obserwowane przez speców od mowy ciał i paparazzich marzących o tym, by zrobić Kate zdjęcie z zaokrąglonym brzuchem. 

Niedawno plotkowano o jej rzekomej czwartej ciąży, a teraz na tapet wzięte są jej relacje z mężem. Ponoć para ma przeżywać kryzys. Nie wiadomo, ile w tych przesłankach jest prawdy. 

Reklama

Kate na pewno nie ma zamiaru przejmować się plotkami. Jak zawsze skupia się na wzorowym wypełnianiu obowiązków królewskich.

Szczupłą Kate Middleton zachwyca w krwistoczerwonej kreacji!

Kate odwiedziła organizację "Forward Trust", która na co dzień wspiera osoby uzależnione od alkoholu i narkotyków. Co ciekawe, żona Williama ma patronat nad organizacją. 

Podczas spotkania Kate zachwyciła wszystkich zebranych swoim eleganckim wyglądem. Księżna Cambridge postawiła na czerwony golf oraz zwiewną długą spódnicę. Dodatkiem były klasyczne brązowe szpilki. Kreacja podkreślała idealną sylwetkę Kate.

Jak wam się podoba w takim wydaniu?

Więcej newsów o gwiazdach, ekskluzywne materiały wideo, wywiady i kulisy najgorętszych imprez znajdziecie na naszym Instagramie pomponik.pl

Zobacz też:

Kaczyński o Tusku: ten człowiek nie potrafi przegrywać

Cichopek zachwyca w jesiennych stylizacjach. Ale nogi

To Wieniawa miała reklamować fast foody

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kate Middleton | Książę William
Reklama
Reklama
Reklama