Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Szabatin i Damięcki: co ich łączy?

Okazuje się, że aktor i tancerka znali się przed "Tańcem z gwiazdami"...

Stało się już regułą, iż niemal każdej parze uczestników "Tańca z gwiazdami" wróży się romans. Podejrzenia takie mają solidne podstawy: Piotrowi Gąsowskiemu (43 l.) i Ani Głogowskiej (28 l.) niedawno urodziła się córka, Kasia Cichopek (25 l.) i Marcin Hakiel (25 l.) planują ślub, Rafał Maserak (28 l.) i Małgosia Foremniak (40 l.) także wydają się tworzyć szczęśliwy związek...

Reklama

Nic dziwnego, iż pojawia się coraz więcej plotek dotyczących rzekomego romansu Ewy Szabatin (26 l.) i Mateusza Damięckiego (26 l.). Oboje są piękni, młodzi i, co najważniejsze, stanu wolnego. W dodatku "Życie na gorąco" dowiedziało się, że znali się, zanim zostali partnerami na parkiecie!

Jak donosi magazyn, Mateusz i Ewa spotkali się po raz pierwszy w czerwcu tego roku w turystycznym miasteczku Kaprun w Austrii. Damięcki przyjechał tam na urlop, Ewa miała uczyć tańca.

Już pierwszego dnia aktor zagaił: "Podobno świetnie tańczysz?", a następnego pojawił się na jej lekcjach. Dopiero miesiąc później okazało się, że wystąpią razem w "Tańcu z gwiazdami".

Czy była to nieświadoma decyzja producentów? A może Mateusz postarał się dyskretnie, aby to ona została jego partnerką? Jeśli tak było - Ewo, uważaj. Mimo że Mateusz jest ulubieńcem starszych pań, uroczym chłopcem pełnym kultury osobistej, nam wygląda na zwykłego playboya.

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: romanse | związek

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje