Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Syn Villas podważa testament matki

Sąd na wniosek Krzysztofa Gospodarka rozpoczął procedurę weryfikacji testamentu, jaki Violetta Villas spisała w 2008 roku.

Na majątek diwy składa się dom z działką liczącą ok. 2 tys. mkw. (wartość: 700 tys. zł), pamiątki (wartość: ok. 700 tys. zł) oraz tantiemy (wartość: rocznie ok. 4 tys. zł).

Reklama

Diwa w testamencie nie tylko zapisała wszystko gosposi Elżbiecie Budzyńskiej, ale także wydziedziczyła jedynego syna.

Zdaniem Gospodarka matka, spisując ostatnią wolę, nie była w pełni świadoma tego, co robi. Co więcej, testament z 2008 roku nie jest jedyny.

"Na wniosek syna sprawa trafiła do sądu, który ma stwierdzić prawidłowość testamentu" - donosi "Super Express", powołując się na informacje uzyskane w Izbie Komorniczej we Wrocławiu.

Komornik zabezpieczył już rzeczy ruchome pozostałe po artystce w jej domu w Lewinie Kłodzkim. Póki nie zapadnie prawomocny wyrok, z nieruchomości nie można eksmitować gosposi.

Niestety, kobieta nie stawia się na rozprawach.


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Violetta Villas | majątek | testament | dzieci

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »