Reklama
Reklama

Syn Justyny Steczkowskiej dostał nową pracę. Poprowadzi program w telewizji

Leon Myszkowski przyznał w jednym z wywiadów, że coraz częściej myśli o tym, by zalegalizować swój związek i poprosić wybrankę o rękę. Zanim to zrobi, chce jednak "zarobić trochę pieniędzy". Wygląda na to, że będzie miał teraz do tego znakomitą okazję. Okazało się bowiem, że syn Justyny Steczkowskiej dostał nową pracę!

Leon Myszkowski robi karierę w show-biznesie

Leon Myszkowski, czyli najstarszy syn Justyny Steczkowskiej i Macieja  Myszkowskiego, zdecydował się pójść w ślady sławnej mamy i zrobić karierę w show-biznesie. 23-latek mimo młodego wieku ma za sobą spore doświadczenie w branży rozrywkowej.

Początkowo próbował swoich sił jako bloger kulinarny i choć udało mu się nawet napisać książkę kucharską i wystąpić w programie kulinarnym, szybko stracił zapał do gotowania i zdecydował, że pójdzie w zupełnie w innym kierunku.

Reklama

Od jakiegoś czasu spełnia się jako DJ i zarabia na tym niezłe pieniądze.

"To zależy od stawek. Każdy z DJ-ów ma swój cennik. Plus minus można powiedzieć, że w weekendy 800-1200 zł za imprezę" - pochwalił się kiedyś na Instagramie.

Leon Myszkowski poważnie myśli o zaręczynach z Ksenią

Leonowi wiedzie się znakomicie także w życiu prywatnym. Ostatnio poinformował, że coraz częściej myśli o zaręczynach i czeka na dobry moment, by poprosić o rękę swoją ukochaną Ksenię. Zanim jednak wybierze pierścionek dla wybranki, chciałby odłożyć trochę pieniędzy na wspólne życie.

"Na wspaniałe zaręczyny trzeba zarobić jeszcze trochę pieniędzy, więc pewnie tak. Za jakiś czas. Wychodzę z takiego założenia, że jeżeli już robić, to robić na maksa. Ja szczerze mówiąc, jestem takim typem człowieka, że nie ważne gdzie, ważne z kim" - zdradził w rozmowie z serwisem Jastrząb Post.

Teraz okazuje się, że będzie miał ku temu znakomitą okazję. Jak informują Wirtualne Media, syn Justyny Steczkowskiej poprowadzi program w telewizji!

Leon Myszkowski poprowadzi program w stacji Music Box

Okazuje się, że na antenę stacji Music Box wraca lista przebojów "Top Dance Chart". Format poprowadzi właśnie Leon Myszkowski. Oprócz prezentowania najnowszych hitów 23-latek będzie miał okazję opowiedzieć nieco o kulisach pracy DJ-a i pochwalić się swoją wiedzą na temat sceny klubowej.

Syn piosenkarki nie ukrywa, że jest to dla niego ogromne wyróżnienie i traktuje to jako szansę na rozwój swojej muzycznej kariery.

"Bardzo się cieszę, że rozpocząłem współpracę z Music Box'em, ponieważ muzyka to nie tylko moje powołanie, ale również pasja i wielkie zamiłowanie. Z zaangażowaniem podchodzę do nowego wyzwania, jakim jest cotygodniowe towarzyszenie widzom w odkrywaniu najpopularniejszych tanecznych utworów. Zwłaszcza, że lista przebojów programu Top Dance Chart jest tworzona przez widzów, głosujących na swoje ulubione kawałki" - cytują DJ-a Wirtualne Media.

Czy nowa praca sprawi, że Leon Myszkowski zdecyduje się w końcu oświadczyć swojej dziewczynie?

Zobacz też:

Syn Justyny Steczkowskiej myśli o ślubie. Leon Myszkowski oświadczy się na Bali 

Leon Myszkowski nie wyklucza współpracy muzycznej z Allanem Krupą

Steczkowska przejęzyczyła się na wizji. Sama nie mogła w to uwierzyć

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Steczkowska | Leon Myszkowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy