Reklama
Reklama

Syn Górniak pokazał się z ukochaną. Wspomniał o ważnej dacie

Allan Krupa dotąd nieśmiało odnosił się do informacji o swoim nowym związku. Teraz jednak już nie ukrywa, że jest zakochany. Dla nowej miłości przeprowadził się nawet do Monako, a teraz pokazał się z ukochaną.

Allan Krupa znów jest zakochany

Allan Krupa jest jedynym synem Edyty Górniak. Piosenkarka ma z nim wyjątkową więź, zwłaszcza że przez większość czasu wychowywała go sama. Nic dziwnego, że mocno przeżywa jego wzloty i upadki, a także związki.

Wcześniej przez dwa lata Allan był związany z niejaką Angeliką. Choć Edyta trzymała mocno za nich kciuki i polubiła "synową", miłość nie przetrwała próby czasu. Młody raper nie płakał jednak długo po rozstaniu i jakiś czas później zakochał się ze wzajemnością w Nicol Pniewskiej - córce stylisty i influencera modowego, znanego jako Highbart.

Reklama

Początkowo para ukrywała swoje uczucie, dziś już z dumą chwalą się swoją relację. Wprawdzie na zdjęcie z czułościami musimy jeszcze poczekać, jednak Allan Krupa zdecydował się pokazać z ukochaną w prywatnych okolicznościach.

Nie jest już tajemnicą, że syn Górniak przeprowadził się dla nowej miłości do Monako. Ta decyzja dojrzewała w nim od jakiegoś czasu, aż klamka zapadła. Edyta Górniak wprawdzie odczuwa z tego powodu lekką pustkę, jednak rozumie syna i popiera ten pomysł.

"Mam kontrast uczuć...(...) Z drugiej strony czuję beznadziejną pustkę. Bo mimo ogromnej ilości pracy zawsze wiedziałam, że możemy się spotkać na śniadanie czy na późne kolacje po projektach" - mówiła niedawno "Super Expressowi".

Allan Krupa pokazał się z dziewczyną

W najnowszym poście Allan Krupa pokazał fragment swojego nowego teledysku, ale to co zwraca większą uwagę, to zdjęcie, które również zamieścił w albumie. Na fotce towarzyszy mu ukochana, i choć nie patrzą sobie w oczy, bo każde jest zajęte czym innym, to wyraźnie widać, że są ze sobą szczęśliwi.

W opisie Allan ograniczył się tylko do podania daty "14.12.2023". Jak można przypuszczać, właśnie tego dnia światło dzienne ujrzy jego nowy teledysk.

Zobacz też:

Informacja o wyprowadzce Allana z kraju nadeszła nagle. Jak znosi to Górniak?

Allan Krupa niedawno zakończył związek, a już do sieci trafiły takie fotki

Allan Krupa wrócił do Polski. Wszystko z powodu Górniak


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Allan Krupa
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy