Reklama

Reklama

Reklama

Syn Ewy Minge pokazał swoją metamorfozę. Ależ on się zmienił

Ewa Minge (54 l.) to jedna z najbardziej znanych projektantek w Polsce. Gwiazda na swoim koncie ma wiele interesujących pokazów. Mało kto zdaje sobie sprawę z tego, że 54-latka ma dwóch synów. Ostatnio jeden z nich przeszedł niebywałą metamorfozę. Trudno go teraz rozpoznać.

Ewa Minge prywatnie jest mamą dwóch synów Gaspara oraz Oskara. Starszy z nich Oskar ma 31 lat i zawodowo jest menadżerem swojej znanej mamy. Niedawno pochwalił się wyjątkowymi zdjęciami, na których pokazuje, jak się zmienił.

Syn Ewy Minge pokazuje swoją metamorfozę i dziewczynę

Syn Minge jest aktywnym użytkownikiem mediów społecznościowych. Jego instagramowe konto obserwuje prawie 10 tysięcy osób. To właśnie tam chwali się zagranicznymi wycieczkami, a także bardziej prywatnymi fotografiami. Na najnowszym zdjęciu Oskar zaprezentował swoją spektakularną metamorfozę oraz partnerkę.

Reklama

Z okazji majówki syn Ewy Minge postanowił pochwalić się, jak spędza ten czas. Okazuje się, że pierwsze dni nowego miesiąca powitał w towarzystwie swojej dziewczyny.

Fani byli zachwyceni uroczym zdjęciem zakochanej dwójki. Większość postanowiła życzyć szczęścia młodym.

Warto również wspomnieć, że Oskar przeszedł dużą metamorfozę. Jeszcze parę miesięcy temu miał krótkie włosy. Teraz sięgają mu prawie do ramion. W jakiej wersji podoba wam się bardziej?

Zobacz też:

Cezary Żak przyłapany na gorącym uczynku. Zdjęcia mówią same za siebie

Dorota Wellman oszukiwała na maturze. Sama się przyznała
Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Minge

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy