Reklama
Reklama

Syn Chyry przerwał mu wywiad na żywo! Krzyczał: "jest najgorszy na świecie"!

Andrzej Chyra (58 l.) to jeden z najbardziej znanych aktorów w Polsce. Gwiazdor od wielu lat gra u najlepszych reżyserów w kraju. Niedawno 58-latek postanowił wziąć udział w akcji WOŚP i wystawił na aukcję rejs statkiem w jego towarzystwie. Kiedy aktor opowiadał o tym w programie na żywo, jego występ zakłócił syn.

Andrzej Chyra został ojcem po 50-tce

Andrzej Chyra ojcem został w 2015 roku, kiedy wraz z ukochaną Pauliną Jaroszewicz powitał na świecie synka Tadzia. W kolorowej prasie można było przeczytać, że Paulina była asystentką reżysera filmu "W imię...", w którym grał aktor.

Syn Andrzeja Chyry przerywa mu wywiad

Andrzej Chyra z okazji 31. finału WOŚP postanowił na aukcję przekazać wspólny rejs z aktorem. Podczas wywiadu prowadzonego na żywo przez Roberta Kantereita w TVN24 aktor zaliczył niezłą wpadkę.

"Przedmiotem aukcji jest REJS statkiem po Wiśle, szlakami Marka Piwowskiego lub Zatoce Puckiej w towarzystwie aktora Andrzeja Chyry. Aukcja możliwa do zrealizowania na przełomie maja i czerwca 2023 roku" - czytamy na stronie aukcji.

Reklama

W programie "Wstajesz i wiesz" Andrzej postanowił nieco szerzej opowiedzieć o swoim darze na WOŚP. Niespodziewanie jego syn pojawił się za jego plecami i zaczął machać rękoma do kamery. Aktor zaczął przepraszać prowadzącego za zamieszanie, kiedy wyprosił syna z pokoju, ten odpowiedział mu, że jest najgorszy na świecie.

"Andrzej Chyra jest najgorszy! Najgorszy na świecie!" - powiedziało dziecko.

58-latek wytłumaczył, że to "rodzinne nieporozumienie". Ciekawe czy często dochodzi do takich sytuacji w domu Chyry?

Andrzej Chyra nie pierwszy raz bierze udział w WOŚP

To nie pierwszy raz, kiedy Andrzej Chyra bierze udzał akcji organizowanej przez WOŚP. W zeszłym roku również postanowił wystawić swoje usługi na aukcji. Było to jednak sprzątanie przez niego mieszkania, które ktoś wylicytował za 42 700 złotych.

Aktor został zapytany przez dziennikarza TVN24 o to, czy da radę posprzątać nawet duże mieszkanie. Chyra odpowiedział wtedy, że w swoim życiu musiał poradzić sobie z gorszymi sytuacjami, więc nie będzie to dla niego zbyt duży problem.

"Myślę, że gorsze rzeczy miałem do pokonania w życiu, więc mieszkanie, nawet duże nie będzie dla mnie przeszkodą nie do przejścia" - wyznał Andrzej Chyra.

Zobacz też:

Zasłynął z imprezowego stylu życia i miłosnych podbojów. Teraz jest szczęśliwym ojcem

Andrzej Chyra będzie sprzątał mieszkania! Haczyk? Musisz mieć gruby portfel!

Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra zagrają razem w filmie!pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Andrzej Chyra
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama