Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Sylwia Nowak chwali się zaręczynami!

Celebrytka Sylwia Nowak (29 l.) poinformowała, że przyjęła oświadczyny swojego chłopaka i nie wyklucza, że w 2018 roku stanie na ślubnym kobiercu. Amatorka ścianek twierdzi, że moment, gdy chłopak poprosił ją o rękę był magiczny i wspaniale zaplanowany.

Sylwia Nowak ma już konkretne plany na 2018 rok. Celebrytka nadal zamierza śpiewać. Ostatni singiel, zatytułowany "Silniejsza", ukazał się w marcu tego roku, w 2018 natomiast zamierza pokazać publiczności swoje kolejne "muzyczne dokonania".

Reklama

"Mam nadzieję, że uda się pozytywnie zaskoczyć muzycznym singlem bądź może albumem" – mówi Sylwia Nowak agencji informacyjnej Newseria Lifestyle.

Gwiazda "Miłości na bogato", czyli jednego z najgorszych polskich seriali, nie zamierza jednak ograniczać się wyłącznie do kariery zawodowej. Równie istotne będą bowiem poważne zmiany w jej życiu prywatnym. 

W miniony weekend wokalistka przyjęła bowiem oświadczyny swojego chłopaka i w 2018 roku może stanąć na ślubnym kobiercu. Choć jest aktywną użytkowniczką mediów społecznościowych nie podzieliła się jednak jeszcze tą nowiną z fanami. 

"Jestem zajęta, zaklepana. Przykro mi, panowie. Nie chciałam tego zdradzać, to zdarzyło się w sobotę" – powiedziała skromna Sylwia. 

Kobieta nie chce zdradzać szczegółów oświadczyn, nie ukrywa jednak, że była to dla niej wyjątkowa chwila. Twierdzi, że jej chłopak dokładnie wszystko zaplanował i zdołał wykreować magiczną atmosferę.

"Przemyślał wszystko, żebym wyglądała pięknie, żebyśmy mieli pamiątkę i żebym czuła się w tym dniu wyjątkowo. Po prostu zrobił wszystko, żebym powiedziała tak" – mówi Nowak.

Newseria Lifestyle

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Nowak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje