Reklama

Reklama

Reklama

Sylwia Bomba poprawiła wygląd. Teraz jest kopią Kim Kardashian?

Sylwia Bomba (34 l.) pokazała się w nowej fryzurze. Robi się coraz bardziej podobna do Kim Kardashian. Jak teraz wygląda?

Sylwia Bomba nie musi poprawiać ciała przez operacje

Sylwia Bomba może się pochwalić smukłą sylwetką, którą zawdzięcza ciężkiej pracy i wyrzeczeniom. Kobieta jest aktywna fizycznie, często ćwiczy. Dbała o swój brzuch w ciąży i teraz może się pochwalić brakiem rozstępów. Jak się okazuje, celebrytka nigdy nie korzystała z pomocy specjalistów w dziedzinie medycyny estetycznej.

Sylwia Bomba przeszła metamorfozę. Zmieniła fryzurę!

Popularna Instagramerka zamieściła na swoim profilu zdjęcie w wyprostowanych włosach. Wygląda w nich zupełnie inaczej! Mała zmiana przyczyniła się do wielkiej metamorfozy gwiazdy. Wyglądem zaczęła bowiem przypominać Kim Kardashian. Do twarzy jej w takich włosach?

Reklama

Sylwia Bomba - kto to?

Sylwia Bomba zyskała sławę dzięki programowi "Googlebox. Przed telewizorem". Potencjał drzemiący w piękności dostrzegła stacja Polsat. W efekcie nabytego rozgłosu i zainteresowania ze strony telewidzów, Bombę zaproszono do "Tańca z gwiazdami". Chociaż w życiu zawodowym wiedzie jej się znakomicie, poza kamerami kobieta samotnie wychowuje córkę.

Zobacz też:

Jacek Łęski z TVP utyskuje na zachowanie Zełenskiego! Tak potraktował dziennikarzy z Polski!

Dominik Raczkowski z "Warsaw Shore" jednak żyje! Wszystko było upozorowane!

Agnieszka Włodarczyk szczerze o macierzyństwie. "Mały marudzi"

45 osób na "czarnej liście". Jest wniosek o wydalenie dyplomatów z Polski

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sylwia Bomba

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy