Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Superniania zemdlała na ulicy

Chciała schudnąć aż 25 kg. Po drodze do upragnionej wagi Dorota Zawadzka zemdlała podobno na ulicy.

Przygoda z odchudzaniem zaczęła się dla Superniani ponad dwa lata temu, przez przypadek. - W ostatnie święta Bożego Narodzenia okropnie się rozchorowałam. Miałam wysoką gorączkę. Aż do połowy stycznia nie mogłam dojść do siebie. A wiadomo, że w takim stanie człowiek mało je - opowiadała znana psycholog w jednym z wywiadów.

Reklama

W ciągu trzech dni schudła prawie trzy kilogramy. Spodobało jej się to.

- Pomyślałam sobie: "Wow, jak fajnie", i stwierdziłam, że jeśli ubędzie ich jeszcze troszkę, to nic złego mi się nie stanie - mówiła. Świąteczna choroba była dla niej dobrym pretekstem do zrzucenia kolejnych kilogramów.

Wybrała dietę Dukana. Przy wsparciu męża i przyjaciół przetrwała najtrudniejszy pierwszy etap.

- Mogła jeść tylko produkty białkowe. Było ciężko, ale wspieraliśmy ją mocno - zdradza znajoma psycholożki w rozmowie z pismem "Takie jest życie". Zawadzka zrzuciła 18 kg!

- Tak sobie wymyśliłam, że dojdę do 25 kg. Nie chcę wyglądać jak anorektyczka. Po prostu chcę prezentować się dobrze i móc chodzić w sukienkach, z których... trochę wyrosłam - tłumaczyła na łamach jednego z tabloidów.

Wzięła udział w "Tańcu z gwiazdami" i porzuciła dietę. Wróciła do niej jednak, żegnając się z programem.

- Bardzo się pilnowała. Zawzięła się. Postanowiła, że cały czas będzie na diecie i w efekcie schudła jeszcze bardziej! - mówi "Tjż" znajoma Zawadzkiej. W końcu zaczęły się problemy. Superniania czuła się słabo. Aż zemdlała na ulicy.

- Nie rozumiem po co jej to było, przecież wyglądała już naprawdę pięknie - dodaje jej przyjaciółka, i potwierdza: - Faktycznie, bez przerwy już stosowała tego Dukana. A wszystko przez to, że chciała utrzymać tę swoją wagę. Nie przewidziała, że zacznie dalej chudnąć, no i doigrała się. Zemdlała z głodu!

Więcej na ten temat czytaj w piśmie "Takie jest życie"!

(nr 29/2011)

Dowiedz się więcej na temat: przytyła, schudła | Dorota Zawadzka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje