Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Stresujący urlop Marty Kaczyńskiej

Po ciężkim roku Marta naprawdę zasłużyła na wakacje. Niestety, dramatyczna wiadomość zakłóciła jej beztroski wypoczynek nad Adriatykiem...

Kąpiele w ciepłym morzu, opalanie w promieniach chorwackiego słońca, przyglądanie się beztroskim zabawom córeczek, czas na bliskość z mężem Marcinem Dubienieckim. Tak wyglądał urlop Marty Kaczyńskiej (32 l.).

Reklama

Po drodze do Chorwacji cała rodzina spędziła kilka dni w Paryżu, zwiedzając zabytki i bawiąc się w podparyskim Disneylandzie. Niestety, urlopową idyllę przerwała dramatyczna wiadomość. Do Marty zadzwonił stryj Jarosław Kaczyński, informując, że jego matka, a jej babcia, Jadwiga, trafiła do szpitala w związku z niewydolnością układu krążenia.

"Marta natychmiast chciała wracać do Polski, ale stryj odwiódł ją od tego pomysłu" - mówi "Na Żywo" znajoma Marty. Ich relacje w ostatnich miesiącach wyraźnie poprawiły się, często do siebie dzwonili, rozmawiali o wszystkim bez tajemnic.

Kaczyński doskonale wiedział, z iloma kłopotami borykała się w minionym roku jego bratanica. Dwa postępowania toczące się przeciwko jej mężowi - jedno za nagminne łamanie przepisów drogowych, drugie prowadzone przez Izbę Adwokacką - odbiły się niekorzystnie na jej związku.

Marcin oddalił się od rodziny, czas spędzał w Warszawie, gdzie prowadził interesy. Marta musiała samotnie mierzyć się z obowiązkami, a przy dwóch córkach to nieustanna praca. Prócz tego w czerwcu prezydentówna rozpoczęła remont w mieszkaniu rodziców, co też okupiła stresem.

Wakacje to jedyny czas, by mogła nabrać sił, a co najważniejsze, by odbudowała relację z Marcinem. "Dla Marty urlop jest skończony. Jej myśli krążą wokół chorej babci. Codziennie dzwoni do stryja, pytając o jej stan zdrowia" - opowiada jej znajoma.

Według informacji turysty z Chorwacji, Marcin z zaangażowaniem opiekuje się córkami i wciąż jest przy Marcie. Spacerują za rękę, czule rozmawiają. Znów daje jej wsparcie.

Karolina Witkowska

nr 35/2012


Na żywo

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Marta Kaczyńska | urlop | dramat

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »