Reklama

Reklama

Reklama

"Stranger Things": tym gwiazdom płacą najwięcej. Ich wypłaty powalają na kolana!

„Stranger Things” to jedna z najchętniej oglądanych produkcji Netflixa. Platforma streamingowa, chcąc zadowolić oczekiwania odbiorców, zainwestowała w najnowszy sezon serialu ogromne pieniądze. Budżet musiał bowiem pomieścić wygórowane honoraria aktorów. Ile pieniędzy dostali za swoje popisy przed kamerami. O tym przeczytacie w naszym artykule.

"Stranger Things": oni zbili na tym fortunę!

Rozmach przedsięwzięcia widać nie tylko po opiniach, ale również budżecie produkcji. Netflix przeznaczył na niego aż 30 milionów dolarów. Nic dziwnego, jeśli spojrzeć na honoraria, które wypłacono na konta gwiazd serialu.

Jak podaje portal justjared.com, najwięcej na popularnej produkcji zarobili Winona Ryder, Millie Bobby Brown i David Harbour, ich wypłata za każdy zagrany epizod wynosiła 350 tys. dol. Natomiast Gaten Matarazzo, Noah Schnapp, Caleb McLaughlin, Finn Wolfhard, Natalia Dyer i Charlie Heaton, czyli czołowe gwiazdy serialu, otrzymały za odcinek 250 tys. dol. Niewiele mniej zarobił Dacre Montgomery. Aktor dostał 150 tys. dolarów. Taką samą kwotę wynegocjowała sobie Sadie Sink.

Reklama

"Stranger Things" - serial, który podbił serca widzów na całym świecie

"Stranger Things" od 2016 roku nieprzerwanie cieszy się popularnością wśród widzów w każdym wieku. Dobre przyjęcie pierwszego sezonu, pozwoliło twórcom kontynuować pracę. 27 maja miała premierę część odcinków, które składają się na 4. sezon produkcji. Następne fani będą mogli zobaczyć dopiero w lipcu.

Jedno jest pewne. Tym razem Matt i Ross Dufferowie razem z Shawnem Levym spłodzili arcydzieło, które docenili nawet najbardziej wytrawni krytycy - nie tylko Polscy, lecz również zagraniczni.

"Stranger Things 4" - Netflix ostrzega przed nowym sezonem

Serial Netflixa "Stranger Things 4" został rozbudowany o planszę, która widoczna jest jedynie dla widzów logujących do serwisu ze Stanów Zjednoczonych i widnieje na niej ostrzeżenie. Jak informuje platforma, w nowych odcinkach pojawia się przemoc z udziałem dzieci.

Zobacz też:

"Stranger Things 4": To oni są nowi na planie! Jakie postacie przyszło im grać?

Stranger Things 4: Gwiazdy serialu Netflixa zmieniły się aż za bardzo? Tak wydorośleli!

Pierwsze oficjalne zdjęcie córeczki Meghan Markle i księcia Harrego obiegło sieć. "Cały tata"

Miedwiediew grozi: Zrobię wszystko, aby zniknęli

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy