Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Steczkowska wygra "Taniec..."?

35-letnia Justyna Steczkowska i jej partner Stefano Terrazzino (27 l.) są zdecydowanymi faworytami do zgarnięcia głównej nagrody w programie "Taniec z gwiazdami" - czerwonego porsche.

"Justyna jest jak sprężyna" - mówi o Steczkowskiej w rozmowie z "Super Expressem" Zbigniew Wodecki. "Ta dziewczyna nadaje się do tańca jak mało kto. Jej układy są często na pograniczu akrobatyki. Nie wiem, kto je wymyśla, ale jestem pełen podziwu. Ma ogromne szanse na wygranie programu."

Reklama

Zdanie Wodeckiego podzielają bukmacherzy - piosenkarka jest najczęściej obstawianą do wygranej uczestniczką programu. Zagrozić jej może tylko Mateusz Damięcki (26 l.).

W ubiegłą niedzielę Justyna i Stefano trzeci raz z rzędu zdobyli maksymalną ilość punktów od jury, w SMS-owym rankingu widzów także uplasowali się na 1. miejscu. Do końca show został tylko miesiąc, więc zdobycie przez nich Kryształowej Kuli staje się coraz bardziej realne.

Różnorakimi zaletami piosenkarki zachwyca się też Piotr Galiński: "Justyna Steczkowska jest wszechstronnie uzdolniona. Nie tylko pięknie śpiewa, ale także wspaniale tańczy. Ma cudownie wyrzeźbione ciało, a przecież urodziła dwójkę dzieci."

"Widać, że przywiązuje wagę do sprawności fizycznej i dba o ciało, jak o ważny instrument. Justyna bez wątpienia jest jedną z faworytek tej edycji Tańca z gwiazdami."

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje