Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Steczkowska będzie walczyć

Justyna Steczkowska (37 l.) postanowiła nie odpuszczać tabloidom i wypowiedziała im wojnę. Każde opublikowane przez nich kłamstwo znajdzie się na wokandzie sądowej - zapowiada.

O swoim postanowieniu piosenkarka pisze na oficjalnej stronie internetowej:

Reklama

"Witam Kochani. Wróciłam już do kraju, ale tradycyjnie nie dane mi cieszyć się pięknymi wspomnieniami z Miasta Kochanków. Super Express kąsa i kąsa..." - czytamy.

"Tym razem twierdzą, że kłamię i nie mam zamiaru przekazać pieniędzy na fundację Anny Dymnej i tradycyjnie jest to stek bzdur przez nich napisanych!!!

W podaniu do sądu nie muszę podawać, co zrobię z pieniędzmi, które wygram. To moja własność i mogę z nimi zrobić, co chcę. Oczywiste było dla mnie jasne od początku, że nie skorzystam z nich, bo od dziecka uczciwie zarabiam na swoje życie muzyką, a nie golizną (co bezczelnie chciano udowodnić mi w sądzie)".

Gwiazda ma za sobą już jedną, wygraną sprawę sądową z "Super Expressem". Poszło o publikację wakacyjnych zdjęć, na których Justyna Steczkowska opalała się topless.

"Nigdy nie rozebrałam się do żadnej sesji, ani po to, żeby zarobić na swoim nagim ciele. To wbrew moim zasadom" - tłumaczy. "Moje zdjęcia w SE pochodziły z prywatnych wakacji i z prywatnej plaży, na której byłam z mężem i dziećmi.

Tak jak każdy obywatel świata mam prawo spędzać wakacje tak, jak chcę. TO MOJE PRYWATNE ŻYCIE, A NIE SCENA I NIE POZWOLĘ PRZEKRACZAĆ GRANIC i tak już mocno naciągniętych. Tym PROCESEM chciałam powiedzieć STOP, bo gdybym tego nie zrobiła, za chwilę miałabym ich w swoim własnym ogrodzie i sypialni...

Wracając do sedna. Omówiłam sprawę przekazania pieniędzy już dawno z Anią Dymną i swoimi prawnikami. Po odliczeniu kosztów sądowych cała suma co do złotówki trafia na konto Fundacji Ani Dymnej".

Zobacz również: 80 tys. za nagie zdjęcia Steczkowskiej

Steczkowska odmówiła biednym dzieciom?

Steczkowska wydała średnią krajową na kosmetyki

Steczkowska eksponuje piersi (zdjęcia)

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Justyna Steczkowska

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama