Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Spotkania byłych kochanków

Podczas Festiwalu Filmowego w Cannes siłą rzeczy często dochodziło do przypadkowych spotkań gwiazd, które łączyło kiedyś uczucie. Sądząc po ich reakcjach, nie były to takie "bezbolesne" rozstania, jak twierdziły.

Zaczęło się od Kid Rocka w restauracji Baoli. Znany rockman był właśnie w trakcie obiadu w towarzystwie May Anderson, angielskiego piosenkarza Jamesa Blunta i Victorii Silvstedt, gdy do restauracji wkroczyła jego była żona, Pamela Anderson.

Reklama

W jednej chwili Rock złapał May za rękę i wyciągnął ją z restauracji, zostawiając Blunta samego sobie.

"Nagle Kid gwałtownie podniósł się, wziął swoją randkę za rękę i prawie uciekł, w kółko powtarzając: chodźmy już, chodźmy" - komentuje świadek całego wydarzenia.

James Blunt nie pozostał mu dłużny. Tydzień później piosenkarz został zaproszony przez Rocka na przyjęcie w Cannes, zorganizowane przez firmę jubilerską De Grisogono, gdzie Kid był didżejem.

Gdy na salę wkroczyła znana czeska modelka, była dziewczyna Blunta, Petra Nemcova, piosenkarz natychmiast opuścił imprezę, choć przyjaciele byłej pary twierdzili, że James i Petra rozstali się w zgodzie.

Reakcja panny Nemcovej na wieść o swoim byłym chłopaku przebywającym w tym samym budynku udowodniła, że rozstanie pary było o wiele bardziej burzliwe, niż twierdzono do tej pory. "Nie chcę słyszeć nic o Jamesie, przyszłam tu dziś by dobrze się bawić" - stwierdziła modelka.

Para ostatni raz widziana była razem w lutym podczas rozdania Oscarów. W ciągu kolejnych tygodni Blunt stał się stałym uczestnikiem nocnego życia Hollywood, ale już solo. Potem widywano go na imprezach w towarzystwie Robbiego Williamsa, Lindsay Lohan, Kelly Osbourne i Paris Hilton.

Dowiedz się więcej na temat: związek | rozstania

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje