Reklama
Reklama

„Sports Iluustrated” w ogniu krytyki za okładkę z roznegliżowaną Kim Kardashian! „Jesteście hipokrytami”

„Sports Illustrated” postanowił umieścić na okładce Kim Kardashian, która pozuje w niezwykle skąpym bikini. Na magazyn spadła za to fala hejtu, gdyż wcześniej deklarowali, że będą promować jedynie „naturalne modelki”, w urodę których nie ingerował żaden chirurg. W przypadku Kim Kardashian, jak wiemy, skalpel niejednokrotnie poszedł w ruch…

Kim Kardashian na okładce "Sports Illustrated"

Kariera Kim Kardashian trwa już od ponad dekady. Naczelna amerykańska celebrytka wciąż cieszy się zainteresowaniem mediów, które chętnie opisują jej życie prywatne. Często jest też angażowana do reklam, może również liczyć na okładki czasopism, i to nie tylko tych brukowych.

Kim pojawiała się m.in. na okładkach "Vogue’a", co jednak nie zawsze było powszechnie akceptowane. Wiele osób nie zgadzało się bowiem z faktem, że celebrytka, która zasłynęła dzięki sekstaśmie, zdobi okładkę tak prestiżowego magazynu.

Reklama

Podobna sytuacja ma miejsce teraz, kiedy magazyn "Sports Illustrated" ogłosił, że Kim Kardashian będzie jedną z czterech kobiet - obok mamy Elona Muska, piosenkarki Ciary i modelki Yumi Nu - które zagoszczą na ich okładce.

Fani rozczarowani wizerunkiem Kim Kardashian na okładce "Sports Illustrated"

Kilka miesięcy temu magazyn deklarował, że nie zamierza promować już seksownych modelek, a kobiety, które naprawdę można naśladować, skupiając się tym samym na ich naturalnym pięknie, zarówno zewnętrznym, jak i wewnętrznym. I tu właśnie pojawia się zgrzyt.

Nie jest tajemnicą bowiem, że Kim Kardashian jest fanką poprawiania urody. Celebrytka od lat korzysta z dobrodziejstw chirurgii plastycznej, dzięki czemu dziś może poszczycić się m.in. ultraszczupłą talią. Zresztą nigdy się z tym nie kryła, a wręcz szczyciła się możliwością poprawiania tego i owego.

Fani "Sports Illustrated" nie zapomnieli jednak deklaracji magazynu o promowaniu naturalnego piękna i pomimo że pismo jest już w druku, próbują wpłynąć na redakcję. W mediach społecznościowych pojawiają się komentarze o hipokryzji, a określenie "jesteście żałośni", to jedno z łagodniejszych, jakie można przeczytać.

Redakcja jednak pozostaje przy swoim wyborze, który tłumaczy następująco:

"Kim Kardashian. Tak, dobrze widzicie. Potentatka, siostra, przyjaciółka i cudowna mama. Ona jest tutaj, by rozbić znów internet. Widzieliście ją już na wielu innych okładkach, ale nie na takiej" - czytamy.

Magazyn zachęca również do zapoznania się z materiałem o Kim, który ponoć przedstawia ją w nieznanym dotąd świetle.

Zobacz też:

Skandaliczne ceny u Gessler. 64 zł za schabowego to już przeszłość... Stać na to "zwykłych Polaków"?

Reklama Tort komunijny od Magdy Gessler? Szykujcie portfele, to wypieki na wagę złota

Magda Gessler znowu szaleje z cenami. 7 zł za pół jajka

POMAGAMY UKRAINIE

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Kourtney Kardashian
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy