Reklama
Reklama

Skandaliczne ceny u Gessler. 64 zł za schabowego to już przeszłość... Stać na to "zwykłych Polaków"?

Magda Gessler (68 l.) to nie tylko gwiazda telewizji, ale przede wszystkim restauratorka. Choć jej knajpy są tymi "z wyższej półki", to jednak dotychczas pozostawały w zasięgu, choć niektórych Polaków. Okazuje się, że w jednej z jej restauracji dokonano pewnych zmian i dziś za najzwyklejszego schabowego trzeba zapłacić jeszcze więcej. Ile?

Skandaliczne ceny u Gessler. 64 zł za schabowego to już przeszłość... Stać na to "zwykłych Polaków"?

Magda Gessler to jedna z najbardziej znanych polskich restauratorek. Celebrytka jest właścicielką kilku prestiżowych knajp na mapie Polski. Jedną z nich jest ta stołeczna, mieszcząca się w samym centrum miasta, która cieszy się popularnością nie tylko wśród fanów Gessler, ale również i turystów. Być może z tego powodu ceny w lokalu restauratorki odpowiadają bardziej zachodnim, niż polskim standardom...

Prowadząca "Kuchenne rewolucje" serwuje tam dania kuchni polskiej, jednak kwota, jaką trzeba przeznaczyć na tradycyjny obiad spod noża Magdy nie ma wiele wspólnego z lokalnymi realiami. Zdziwieni będą ci, którzy pójdą do warszawskiej knajpy licząc na to, że rachunek będzie zbliżony do tego z dobrej restauracji.

Reklama

"Fakt" w ubiegłym roku donosił, iż za schabowego z zasmażaną kapustą trzeba zapłacić w lokalu Magdy Gessler zatrważające 64 zł. Inflacja rośnie, napięta sytuacja polityczna na wschodzie nie pomaga, więc dziś ceny windują  nawet w polskiej kuchni prezenterki. Choć to może przerazić niejednego Polaka, za to samo danie u Gessler zapłacimy dziś 78 złotych!

Podwyżki w restauracji Gessler. Za schabowego nie zapłacimy już 64 zł

To nie koniec drożyzny. Według menu opublikowanego na social mediach restauracji, za miseczkę tradycyjnego barszczu trzeba zapłacić 39 zł, za gołąbki 65 zł, za kaczkę 130 zł, zaś przyjemność zjedzenia sernika to koszt 35 zł.

Trudno uwierzyć, że restauracja utrzymuje się mimo tak zaporowych cen, jednak wszystko wskazuje na to, że interes Magdy Gessler nadal doskonale się kręci.

Też Was zastanawia kogo na to wszystko stać?

Zobacz też:

Najczęstsze błędy podczas gotowania żurku. Gessler radzi, jak im zapobiec

Jan Kliment w centrum wielkiej afery. Beata Tadla i Natasza Urbańska też zabrały głos. "Nic tego nie zmieni"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy