Reklama
Reklama

Spełniło się największe marzenie Patrycji Sołtysik. Radosne wieści nadeszły wieczorem

Patrycja Sołtysik nigdy nie ukrywała, że chcą mieć z Andrzejem dużą rodzinę. Małżonkowie, którzy doczekali się już synka Stasia, od dawna marzyli o drugim dziecku. Teraz na instagramowym profilu kobiety pojawił się wyjątkowo radosny wpis. Niebawem na świecie pojawi się ich upragniona pociecha. Nie mogli być bardziej szczęśliwy.

Patrycja i Andrzej Sołtysik żyją w tradycyjnym małżeństwie

Związek Patrycji (34 l.) i Andrzeja Sołtysików (57 l.) już na samym początku wywołał w mediach niemały skandal. Zakochanych, którzy wzięli ślub w 2015 roku, dzieli spora różnica wieku - aż 24 lata. To jednak w niczym im nie przeszkadza, od lat stanowią zgodne i szczęśliwe małżeństwo.Mają nawet konkretny podział obowiązków w związku - dziennikarz ma za zadanie zająć się pracą i zadbać o byt rodziny, natomiast jego żona prowadzi dom i wychowuje synka.

Reklama

"Nie chcę, żeby to zabrzmiało, że to jest "samodzielne macierzyństwo", ale faktycznie mojego męża bardzo dużo nie ma. Mój mąż też przyjął taki dość tradycyjny model, że "ty się zajmujesz domem, a ja pracuję" (...) Jak Andrzej wracał, a to też nie jest tak, że nie ma go dwa tygodnie, tylko nie było go 5 dni i na 3 dni przyjechał, to był cały dla nas, wchodził w ten nasz świat, naszą rzeczywistość" - zdradziła jakiś czas temu Patrycja Sołtysik w podcaście Ładne Bebe.

34-latka doskonale zdawała sobie więc sprawę z tego, że w przypadku pojawienia się na świecie kolejnego dziecka także będzie musiała poradzić sobie z domowymi obowiązkami.

"Myślę, że w dużej mierze Staszek jest na mojej głowie i realnie wiemy o tym oboje i wiele razy rozmawialiśmy, że jeśli uda nam się z kolejnym dzieckiem, to też będzie na mojej głowie, ale to też jest moja świadoma decyzja. Myślę, że w tym całym układzie nikt nie jest pokrzywdzony, tudzież pominięty" - tłumaczyła.

Patrycja Sołtysik jest w ciąży

Wygląda na to, że ten scenariusz niebawem zostanie zrealizowany, bowiem Patrycja Sołtysik właśnie ogłosiła światu, że jest w ciąży! Ta sytuacja wywołała w niej ogromne emocje:

"Kilka razy pisałam opis do tych zdjęć, a następnie go usuwałam... bo ciężko ubrać odpowiednio w słowa emocje i uczucia, jakie towarzyszą nam od kilku miesięcy. Mieszanka ogromnej radości, miłości, wciąż niedowierzania i lęku, który nie zniknie pewnie do samego porodu. Okazuje się, że dziewięć lat po narodzinach Stasia naszą rodzinkę nareszcie uzupełni najbardziej wyczekiwany, wywalczony i już bardzo kochany przez starszego brata mały człowiek. Nasz prywatny Cud (miłości i medycyny). Czekamy maluszku" - napisała na Instagramie pod uroczą fotografią, na której zaprezentowała ciążowe krągłości.

  • Pod postem przyszłej mamy błyskawicznie zaroiło się od gratulacji:
  • "Aaaaaa cudownie! Ściskam bardzo mocno"
  • "Gratulacje i dużo, dużo zdrówka"
  • "Jak tu się nie wzruszyć! Najpiękniejsze wieści!"

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy.

Zobacz także:

Uczucie połączyło Drzyzgę i Sołtysika w przykrych okolicznościach. Mimo to na końcu chcieli wrócić do początku

Prawie rok temu zwolnili go z TVN-u. Właśnie przechodzi do konkurencji

Syn Sołtysika pilnie trafił na SOR. I to w ostatniej chwili

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Patrycja Sołtysik | Andrzej Sołtysik
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy