Reklama
Reklama

Spędził z Gabrielem Sewerynem niemal 20 lat. Nie do wiary, co teraz wyznał

Rafał Grabias tworzył szczęśliwy związek ze zmarłym niedawno Gabrielem Sewerynem przez niemal dwie dekady. Jakiś czas przed śmiercią celebryty ich drogi się rozeszły. Jednak Grabias zapewnia, że zawsze będzie dobrze wspominać Gabriela. Mężczyzna skomentował także zamieszanie wokół przyczyn śmierci Versace z Głogowa.

Gabriel Seweryn zmarł nagle 28 listopada 2023 roku, w wieku 56 lat. Mężczyzna krótko przed śmiercią prowadził transmisje na żywo w swoich mediach społecznościowych. Narzekał na złe samopoczucie i oskarżał ratowników medycznych o to, że nie chcą udzielić mu pomocy. 

Zgodnie z ustaleniami Prokuratury Okręgowej w Legnicy, która zajęła się sprawą, Seweryn zmarł wskutek nagłego zatrzymania krążenia, a badania toksykologiczne wykazały obecność niedozwolonych substancji w jego krwi. 

Reklama

Rafał Grabias wspomina Gabriela Seweryna. Te słowa łamią serce

Jakiś czas przed swoją śmiercią Gabriel Seweryn rozstał się z Rafałem Grabiasem z którym tworzył związek przez blisko dwie dekady. Panowie wystąpili wspólnie w programie TTV "Królowe życia", który przyniósł im ogólnopolską popularność. 

Teraz Grabias, który obecnie realizuje się jako ogrodniczy influencer, wypowiedział się na temat przyczyn śmierci Seweryna. 

"Powód śmierci? Mnie to dzisiaj w ogóle nie interesuje, bo dla mnie jest najważniejsze, jakim on był człowiekiem. Dla mnie był dobry. Był super partnerem, ale nasze drogi się rozeszły. Myślę, że Gabriel zawsze będzie w moim sercu. Mieliśmy praktycznie dwie dekady wspólnego życia, więc trudno, żebym go wyrzucił z tego serca, prawda?" - wyznał w rozmowie z "Faktem".

Rafał podkreślił również, że zawsze będzie miło wspominał swojego byłego partnera. 

"Nie znam zbyt wielu osób, które się rozchodzą po latach w przyjacielskich stosunkach. Zawsze ktoś odczuwa jakąś krzywdę, ból itd. I naprawdę bardzo rzadko ludzie się potrafią rozejść z klasą. Ale jego będę miło wspominał, bo zasługuje na to. Zawsze będę o nim pamiętał" - podsumował Grabias.

Zobacz też:

Wraca sprawa śmierci Gabriela Seweryna. Przełomowe wieści ws. autopsji

Dorota Szelągowska przyznała się do choroby. Apeluje do ludzi. "Błagam"

Po latach wyszła na jaw prawda o romansie Anny Jantar. Muzyk się przyznał

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Gabriel Seweryn | "Królowe życia" | Rafał Grabias
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy