Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Spears żałuje decyzji

Britney Spears żałuje, że nie przeniosła się z Hollywood do rodzinnej Luizjany po rozpadzie jej małżeństwa. Piosenkarka twierdzi, że mogło ją to uchronić przed załamaniem psychicznym, które przeszła na początku tego roku.

W styczniu Spears trafiła do szpitala psychiatrycznego na obserwację. W tym samym czasie gwiazda walczyła w sądzie o prawo do opieki nad jej dwoma synami - Seanem Prestonem i Jaydenem Jamesem, które ostatecznie przyznano jej byłemu mężowi Kevnowi Federline'owi.

Teraz, patrząc z perspektywy czasu, artystka żałuje, że nie wyjechała wówczas na południe USA, do Luizjany, skąd pochodzi, by tam w otoczeniu rodziny odpocząć od natrętnych paparazzi.

W filmie dokumentalnym wyprodukowanym dla telewizji MTV, który nadano w USA gwiazda powiedziała:

Reklama

"Pewnie zastanawiacie się dlaczego nie wróciłam wtedy do domu, nie wzięłam dzieci i nie pojechałam do Luizjany. Teraz gdy o tym myślę, sama nie wiem dlaczego tak nie postąpiłam, będąc w tak złej kondycji psychicznej".

"Karmiłam piersią jedno dziecko, drugie też cały czas było przy mnie. Dlaczego po prostu nie zebrałam się wtedy i tam nie pojechałam?" - pyta samą siebie gwiazda.

PAP/pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama