Reklama
Reklama

Sonia Bohosiewicz po rozstaniu z mężem diametralnie zmieniła wygląd! Nie wszystkim się spodobało

Sonia Bohosiewicz postanowiła zafundować sobie metamorfozę na głowie. Nie zmieniła jednak koloru włosów, a ich długość. Tym razem nie było to cięcie, wręcz przeciwnie – postanowiła „magicznie” wydłużyć swoje pasma, a efekt można zobaczyć w sieci. Wyszło korzystnie? Sami oceńcie!

Sonia Bohosiewicz doczepiła sobie włosy

Sonia Bohosiewicz nie należy do gwiazd, które często eksperymentują z fryzurą. Aktorka od lat nosi blond włosy i co najwyżej lekko je skracała bądź zmieniała nieznacznie odcień. Próżno u niej szukać radykalnych cięć czy eksperymentów z kolorem, jak choćby w przypadku Agnieszki Chylińskiej.

Teraz jednak Sonia Bohosiewicz zdecydowała się na metamorfozę swojego wyglądu. W ostatnim czasie nosiła włosy o długości mniej więcej do ramion, które czasami upinała w koka, bądź nosiła rozpuszczone, czasami w wersji pofalowanej.

Reklama

Na Instagramie można zobaczyć krótki filmik, na którym Bohosiewicz pozuje z pasmami i prezentuje efekt końcowy. Aktorka zdecydowała się mocno przedłużyć swoje włosy i sądząc po jej minie, jest niezwykle zadowolona z tej decyzji.

Fani podzieleni. Nie wszystkim spodobała się nowa fryzura Sonii Bohosiewicz

Co ciekawe, nie wszystkim jej fanom spodobał się jej nowy wygląd. W komentarzach wiele osób napisało, że lepiej wyglądała w krótszej fryzurze. Inni z kolei przestrzegają ją, że później może mieć problemy z wypadaniem włosów.

"A później, niestety, po zdjęciu - połowa mniej własnych...", "Lepiej w krótkich", "Moda na takie włosy chyba tylko na wschód od Odry. A wystarczyło zagęścić i byłoby z klasą" - czytamy.

Nie wszyscy jednak mają negatywne zdanie na temat metamorfozy Sonii Bohosiewicz. Znalazły się też osoby, które pochwaliły jej nową fryzurę, komplementując jej wygląd.

Sonia Bohosiewicz: zmiany życiowe

Nowa fryzura to nie jedyna zmiana w życiu aktorki w ostatnim czasie. Niedawno wyszło bowiem na jaw, że gwiazda rozstała się z mężem po wielu latach małżeństwa. Początkowo trzymali tę informację w tajemnicy, dziś już wiadomo powszechnie, że ich miłość nie przetrwała próby czasu. Czyżby właśnie w związku z nowym etapem w życiu Sonia Bohosiewicz zapragnęła przemiany?

Zobacz też:

Sonia Bohosiewicz i Paweł Majewski nie są już małżeństwem. Zaskakujące wieści 

Orły 2023. Sonia Bohosiewicz zaliczyła modową wpadkę. Pokazała za dużo

Sonia Bohosiewicz i Grzegorz Małecki grają małżeństwo w "Rodzinie na Maxa"
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Sonia Bohosiewicz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy