Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Sonia Bohosiewicz nie może tego przeżyć! Puściły jej nerwy

Sonia Bohosiewicz (43 l.) na swoim InstaStory skrytykowała nauczycielkę syna, która według aktorki, niesprawiedliwie oceniła jego wypracowanie. Gwiazda uważa, że praca jej pociechy jest genialna. Kto ma rację?

Sonia Bohosiewicz jest bardzo aktywna w sieci. Codziennie dzieli się z fanami spostrzeżeniami na temat otaczającej jej rzeczywistości. Ostatnio jednak zrobiła wyjątek i zabrała głos w sprawie oceny wypracowania swojego syna. 

Reklama

Teodor (10 l.) napisał własny mit o stworzeniu świata. Aktorka zdecydowała się na jego odczytanie na Instagramie. 

"Na początku nie było niczego. Była tylko próżnia. Pewnego razu bóg Teos jadł śniadanie i zaczęły mu spadać okruszki, które zaczęły się łączyć. Okruszków było coraz więcej i więcej, i więcej, i więcej, i tak powstała Ziemia. Potem Teos sięgnął po kielich wody i zaczął pić. Kilka kropli spadło wprost na Ziemię, zaczęły spływać po niej i tak powstały rzeki. Rzeki zaczęły się łączyć i tak powstały morza. Morza zaczęły się łączyć i tak powstały oceany. Potem Teos zapalił lampę, która stała się słońcem. A iskry z zapałki stały się gwiazdami. Ziemia zaczęła żyć własnym życiem i tak powstały rośliny, zwierzęta i ludzie. A że boski czas inaczej płynie, niż czas ziemski, dlatego ludzie boją się tego, że Teos kiedyś skończy śniadanie i posprząta ten cały bałagan" - taki mit stworzył syn aktorki.  

Pociecha gwiazdy za wypracowanie otrzymała ocenę -5, ale Soni to nie wystarczyło. Według celebrytki, Teodor powinien otrzymać ocenę celującą, gdyż napisany przez niego mit jest na wysokim poziomie. 

Faktyczne, sami jesteśmy pod wrażeniem pomysłu i ciekawej puenty Teodora. Bez dwóch zdań syn aktorki ma zadatki na poetę. 

Sonia wyjaśniła, że nauczycielka obniżyła ocenę Teodorowi ze względu na liczne błędy ortograficzne, które pojawiły się w jego pracy. Pociecha Bohosiewicz prawdopodobnie jest dyslektykiem, jednak nie ma oficjalnie stwierdzonej dysleksji. 

Zdenerwowana aktorka poprosiła fanów o to, by poinstruowali ją, jak ma zdobyć orzeczenie lekarskie o dysleksji, by jej syn był wyżej oceniany.


***
Zobacz więcej materiałów wideo:


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Sonia Bohosiewicz

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje

Nie przegap
najgorętszych
plotek!
Odblokuj reklamy i zyskaj nieograniczony dostęp do wszystkich treści w naszym serwisie. Dzięki wyświetlanym reklamom korzystasz z naszego serwisu całkowicie bezpłatnie, a my możemy spełniać Twoje oczekiwania rozwijając się i poprawiając jakość naszych usług.
Odblokuj Pomponik.pl lub zobacz instrukcję »