Reklama
Reklama

Smutne wieści z domu Gesslerów. Lara mówi wprost o tym, jaką babcią jest jej matka

Magda Gessler niebawem po raz trzeci zostanie babcią. Restauratorka w wielu wywiadach twierdziła, że świetnie czuję się w kolejnej roli, którą postawiło przed nią życie. Jej córka wyznała jednak, z czym musi się liczyć, próbując zaangażować Gessler w życie rodzinne w większym zakresie czasowym.

Magda Gessler ponownie zostanie babcią

Magda Gessler od dawna marzyła o tym, żeby być babcią, jednak swoje pragnienia zatajała przed dziećmi, chcąc im zaoferować komfort. Wolała, by sami zadecydowali o powiększeniu własnych rodzin i nie odczuwali presji otoczenia.

"Zawsze o tym marzyłam, ale po cichu. Nigdy o tym nie mówiłam, żeby dzieci się nie stresowały. Syn będzie niedługo tatą, a Lara ma już dwoje dzieci, czyli ja już niedługo będę miała troje wnucząt" - wyznała restauratorka w "Dzień Dobry TVN".

Reklama

Niedawno media obiegła wieść o tym, że gwiazda TVN spodziewa się kolejnego wnuczka lub wnuczki, ponieważ jej syn z pierwszego małżeństwa Tadeusz Mueller i jego żona Małgorzata spodziewają się potomstwa. Wówczas Gessler ze wzruszeniem opowiadała, że to "niewiarygodne", co właśnie dzieje się w jej życiu. Nie potrafiła ukrywać szczęścia.

Jaką babcią jest Magda Gessler?

Lara Gessler nie ukrywa, że wszyscy wypytują ją o to, jak sprawuje się jej mama w roli babci. Dziewczyna przyznaje, że Gessler wyprzedza inne babcie tym, jaka jest "szalona".

"To jest najczęściej zadawane mi pytanie w ostatnich kilku miesiącach. Bardzo fajną, szaloną, bardzo dobrą. To jest absolutny full color. Więc ona lubi być babcią" - wyznała Lara Gessler w rozmowie z "Faktem".

Lara Gessler nie może liczyć na mamę?

Lara dostrzega jednak pewne minusy płynące z faktu, że jej mama pozostaje wciąż aktywna zawodowo, a związku z tym ma na głowie sporo obowiązków. Napięty grafik często uniemożliwia jej spotkania z wnukami.

"Nie widuje się z wnukami za często. To nie jest taka babcia, której można zostawić wnuki, jak idziecie na imprezę. Nie, bo jej po prostu nie ma w domu. Ale jak już się widzimy, to jest zafascynowana nimi bardzo i bardzo kocha swoje wnuki" - powiedziała nam Lara Gessler.

Zobacz też:

Magda Gessler wyjawiła tajemnicę "Kuchennych rewolucji". Plotkowano o tym od dawna

Gessler w Berlinie polewa się winem. "Tak trzeba świętować" - piszą fani

Sklepy zaczęły zamawiać tonami parówki z wizerunkiem Magdy Gessler. Interes nie wypalił

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Magda Gessler | Lara Gessler
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy