Reklama

Reklama

Reklama

Śmierć kilka razy zajrzała jej w oczy. "Miałam sparaliżowane ciało, nikt nie wiedział, czy odzyskam nad nim władzę"

Niewielu fanów "Królowych życia" wie, że jedna z gwiazd kontrowersyjnego show - ukrywająca się pod pseudonimem Laluna Unique Kasia Lirsz - musiała pokonać mnóstwo przeciwności losu oraz własnych słabości, by stać się tym, kim jest. W przeszłości parę razy otarła się o śmierć, więc potrafi doceniać życie i wie, że - póki można - trzeba czerpać z niego pełnymi garściami.

Laluna Unique: kim jest "Królowa życia"

Laluna Unique - niezwykle barwna, pyskata, pewna siebie "Królowa życia" - tak naprawdę jest wrażliwą, empatyczną dziewczyną z sercem na dłoni. Boli ją, gdy ludzie oceniają ją jedynie "po okładce", nie próbując nawet poznać.

Padaczka, śmierć ojca, straszny wypadek... Los nie szczędził jej ciosów!

Zanim Kasia została Laluną, dostała od losu wiele kopniaków. Miała zaledwie dziewięć miesięcy, gdy lekarze poinformowali jej mamę, że zdiagnozowali u dziecka epilepsję.

Reklama

Kolejnym ciosem od losu, który spadł na Kasię, była choroba jej ojca. "To był fajny, młody jeszcze człowiek. Pewnego dnia źle się poczuł. Poszedł do lekarza. Rak płuc i oskrzeli... Tydzień później go straciłam" - wspomina.

Dwie dekady temu Katarzyna Lirsz po raz kolejny w swoim krótkim życiu (miała wtedy niespełna dwadzieścia lat) stanęła oko w oko ze śmiercią. Była uczestniczką wypadku, do którego doszło na autostradzie w Niemczech.

Znalazła sposób na wyleczenie się z kompleksów

Lalunanie kryje, że w młodości walczyła z potwornymi kompleksami. Kiedy spoglądała w lustro, widziała dziewczynę z za dużym nosem, za małymi ustami, bez piersi i pupy...

Gwiazda "Królowych życia" już dawno przestała przejmować się hejtem. "Polska to jest taki kraj, gdzie nigdy w życiu nikt ci nic nie powie, tylko za plecami. To, co ludzie o mnie mówią, leci po mnie jak woda z kranu" - wyznaje Pomponikowi i dodaje, że nie ma czasu ani ochoty analizować tego, co ktoś obcy ma do powiedzenia na jej temat.

Podoba się Wam jej podejście do życia?

***

Zobacz także:

Lewandowska opuściła obóz i helikopterem pognała na kolację z milionerami

Dorota Wellman nie popuszcza i przechodzi do ataku. Będzie pozew za żart o świni?

Szczere wyznanie partnerki zamordowanego dziennikarza TVN. Na jaw wychodzą nowe fakty

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Laluna Unique

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy