Reklama
Reklama

"Królowe życia": Laluna Unique tylko udaje bogaczkę? Wiadomo, jak chce się teraz odkuć! "Stawki wynoszą od 5 do 20 tysięcy"

Katarzyna Lirsz – znana fanom "Królowych życia" jako Laluna Unique – kreuje się w programie na osobę niezwykle majętną, która pławi się w luksusie. Ostatnio jednak jej stan konta chyba mocno się zmniejszył, bo gwiazda kontrowersyjnego show należącej do TVN stacji TTV aktualnie szuka sponsorów, którzy wesprą ją w walce na gali MMA. W zamian postanowiła sprzedać swoje ciało - każdemu kto wesprze ją odpowiednio dużą kwotą, oferuje... miejsce na swojej skórze na tatuaż sponsorski.

Laluna Unique niedawno zdradziła Pomponikowi, że w jej życiu pojawił się ktoś bardzo ważny.

"Moje serce jest zajęte!" - wyznała w rozmowie z nami, potwierdzając, że znów jest zakochana.

Wszystko wskazuje na to, że Kasia i jej partner bardzo poważnie myślą o wspólnej przyszłości. Tuż przed świętami celebrytka opublikowała na Instagramie zdjęcie pięknego pierścionka...

"The next level!" - napisała, sugerując, że jej związek z tajemniczym ukochanym wkroczył na "kolejny poziom".

Niezwykła oferta bizneswoman

Jak udało się nam ustalić, pierścionek zaręczynowy, którym pochwaliła się Laluna, to popularny model znanej marki biżuteryjnej - błyskotka wykonana z miedzi pokrytej srebrem i wysadzana cyrkoniami, którą można kupić w sieci za jedynie 49,99 euro.

Reklama

O wiele więcej kosztuje... miejsce na skórze celebrytki i bizneswoman, która prowadzi internetowy butik z perukami, biżuterią i "modną garderobą". Przygotowująca się właśnie do udziału w gali Fame MMA Laluna szuka sponsorów i - w zamian za wsparcie - oferuje tatuaże sponsorskie.

"Inwestując w tatuaż na moim ciele masz pewność, że ludzie go zapamiętają i wiele osób zobaczy go kilkukrotnie" - zachęca na Instagramie i zapewnia przyszłych reklamodawców, iż dzięki tatuażowi na jej skórze poznają ich miliony osób.

Idzie po zwycięstwo w Krakowie

Gwiazda "Królowych życia" słynie z tego, że nie boi się realizować swoich marzeń i zawsze osiąga to, co chce. Obecnie jej celem jest pokonanie Sheei, z którą w połowie maja zamierzy się na ringu podczas krakowskiej gali Fame MMA. Przeciwniczka Laluny - popularna tiktokerka potrafiąca udami rozgniatać arbuzy - już podczas wspólnej konferencji prasowej przekonała się, że Kasia Lirsz jest zdeterminowana, by wygrać.

Póki co Laluna intensywnie trenuje i szuka sponsorów, dzięki hojności których będzie mogła jak najlepiej przygotować do swojego debiutanckiego pojedynku.

"Choć jestem na przegranej pozycji u większości z was, chcę wam pokazać, że się mylicie i że potrafię wyjść do oktagonu, stanąć do walki i iść po zwycięstwo" - napisała w mediach społecznościowych, zachęcając do wykupienia miejsca reklamowego na swoim ciele.

Dożywotnia reklama za 5-20 tysięcy

Ile trzeba zapłacić, żeby dostać "dożywotnią" reklamę w postaci tatuażu na nodze, ramieniu czy plecach Laluny Unique?

"W zależności od wielkości i miejsca tatuażu te stawki wynoszą od pięciu do dwudziestu tysięcy" - na tyle celebrytka wycenia fragment swojego ciała.

Myślicie, że znajdzie się wielu chętnych na zakup nietypowej powierzchni reklamowej oferowanej przez gwiazdę "Królowych życia"?

Zobacz też:

Kasia Tusk pokazała córki. Ależ one wyrosły

Tomasz z "Rolnika" ma listę wymagań. "Żeby była katoliczką, chodziła do kościoła"

Co oznaczają emotikony? 10 najpopularniejszych emotek na Facebooku, Instagramie i Snapchacie

Źródło: AIM
Dowiedz się więcej na temat: Laluna Unique
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy