Reklama
Reklama

Słynny aktor oficjalnie ogłosił szczęśliwe wieści. Spływają gratulacje

Brytyjski aktor Henry Cavill, którego mogliśmy oglądać w takich produkcjach jak "Wiedźmin", czy "Superman" przygotowuje się teraz do kompletnie nowej i nieznanej mu wcześniej roli. Oficjalnie ogłosił, że zostanie ojcem.

Słynny aktor oficjalnie ogłosił szczęśliwe wieści. Spływają gratulacje

Z okazji nadchodzącego Dnia Ojca, brytyjski aktor Henry Cavill pochwalił się oficjalnie, że już niedługo dołączy do ich grona. Wszystko opublikował na Instagramie i nie mógł oprzeć się, aby nie zażartować.

Aktor od 2021 roku jest w związku z Natalie Viscuso, amerykańską producentką i reżyserką filmową. Choć aktor wcześniej miał dużo partnerek, to wygląda na to, że Natalie będzie tą jedyną. Dopiero w 2022 roku upublicznili swoją relację.

Reklama

Z okazji Dnia Ojca obchodzonego w USA w dniu 16 czerwca, Henry Cavill oficjalnie potwierdził, że dołączy do ich grona i prosi o porady.

"Okazuje się, że wkrótce dołączę do waszych szeregów. Jakieś wskazówki?" - napisał Cavill, czyli były serialowy "Wiedźmin".

Henry Cavill zostanie ojcem. Zdradził płeć dziecka?

Aktor wpis na Instagramie opatrzył zdjęciem, gdzie w tle widać łóżko dla dziecka, a w nim poduszki i kocyki. Brytyjczyk nie mógł jednak się oprzeć, żeby nie powiedzieć żartu i od razu dodał, że młodzieniaszek od razu będzie z nim tworzyć modele i figurki. Henry Cavill jest bowiem wielkim fanem figurek do pewnej gry strategicznej. Nawet planuje z ukochaną nakręcić adaptację tej gry planszowej.

Jednak zanim plany zawodowe się spełnią, czeka go powitanie na świecie swojego potomka. Czyżby mówieniem o figurkach zasugerował, że będzie miał syna?

"Jestem tym bardzo podekscytowany. Natalie i ja jesteśmy tym bardzo podekscytowani. Jestem pewien, że zobaczycie tego znacznie więcej" - powiedział Cavill w wywiadzie dla "Access Hollywood". 

Henry Cavill oficjalnie potwierdził. Pochwalił się i otrzymał falę gratulacji

Pod postem od razu pojawiły się komentarze z gratulacjami od osób z całego świata. Post Cavilla polubiła nawet Katarzyna Cichopek.

  • "Nie ma mowy! Gratulacje! Będziesz wspaniałym ojcem. To jest takie piękne i fajne"
  • "Gratulacje bracie"
  • "Gratulacje! Zaraz rozpocznie się najwspanialsza podróż w Twoim życiu!"
  • "Niesamowite! Wielkie gratulacje dla was obojga"
  • "Jedyna wskazówka jaką mam to "Nie słuchaj wskazówek"

Niestety "Wiedźmin" w produkcji Netflix nie przypadł do gustu fanom książek i gier. Po tym, jak w 2023 roku Henry Cavill postanowił odejść z obsady "Wiedźmina" realizowanego przez Netflix, skupił się na nowych, aktorskich wyzwaniach. 

Zobacz też:

Żebrowski lepszy od Cavilla? Internauci zachwycają się polskim "Wiedźminem"

Henry Cavill nie będzie już Wiedźminem. Wspiera go piękna ukochana

Wszystkie kobiety Henry'ego Cavilla, serialowego Wiedźmina

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Henry Cavill
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy