Reklama

Reklama

Reklama

"Ślub od pierwszego wejrzenia": Piotr w ogniu krytyki. "Przemocowe i toksyczne zachowanie"

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to jeden z bardziej popularnych show produkcji TVN. W sieci ukazała się już 10. odcinek, w którym Piotr postanowił pokazać swoją prawdziwą naturę. Nie zabrakło łez, krzyków i toksycznych zachowań. Widzowie się wściekli i postanowili dać upust swoim emocjom na instagramowym koncie uczestnika.

"Ślub od pierwszego wejrzenia" to program, który nadawany jest od 2016 roku. Uczestnicy show dowiadują się, z kim wezmą ślub, dopiero w urzędzie stanu cywilnego. Przez następne odcinki ŚOPW można oglądać pierwsze chwile małżeństw. Po miesiącu wspólnego życia pary mogą zadecydować, czy ze sobą zostają, czy biorą rozwód.

Toksyczne zachowanie Piotra w "Ślubie od pierwszego wejrzenia"

W najnowszym odcinku "Ślubu od pierwszego wejrzenia" jeden z bardziej lubianych uczestników show postanowił pokazać swoje prawdziwe oblicze. Okazuje się, że Piotr nie jest tak spokojnym człowiekiem, za jakiego go wszyscy brali. W 10. odcinku programu zaatakował słownie małżonkę Dorotę. Kobieta była tak zdenerwowana, że zalała się łzami.

Reklama

Pod najnowszym postem Piotra w serwisie Instagram można przeczytać masę komentarzy rozwścieczonych fanów, którzy stanęli w obronie Doroty. Większość jego obserwatorów wyznała, że do feralnego odcinka mocno kibicowała mężczyźnie jednak po tym co pokazała uznali, że się mylili co do niego.

O co pokłócili się Piotr z Dorotą ze "Ślubu od pierwszego wejrzenia"?

Okazuje się, że uczestnicy programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" pokłócili się podczas zakupów. Para zaczęła rozmawiać o tym, czy niedziele bez handlu są udanym pomysłem. Rozmowa bardzo szybko przerodziła się w poważną kłótnię. Dorota powiedziała Piotrowi, aby nie krzyczał na nią, ten jednak nie dawał za wygraną.

Dorota wyznała, że nie chciała by do kłótni doszło w miejscu publicznym. Zwróciła mężowi uwagę, że jest nieprzyjemny i podnosi na nią głos. Piotr zagroził Dorocie, że lepiej by już teraz zdecydowali się na rozwód, jeśli ma to tak wyglądać.

Zobacz też:

Wpadka w "Faktach". Widzowie TVN mieli tego nie słyszeć! Mina Anity Werner mówi wszystko!

Oliwia Bieniuk jeździ komunikacją miejską. "Chcieli mnie zabić"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ślub od pierwszego wejrzenia

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy