Reklama

Reklama

Reklama

Słowa księcia George’a wprawiły wszystkich w osłupienie! Ale się odgryzł! „Lepiej uważajcie”

Najstarszy syn księcia Williama i księżnej Kate, George, zdaje się mieć niezły charakterek. Wedle autorki książki o royalsach nieźle odgryzł się szkolnemu koledze. Co takiego powiedział?

Książę William obecnie jest pierwszy w kolejce do tronu. Po niedawnej śmierci królowej Elżbiety II, wstrząsnęła ludźmi na całym świecie, panowanie rozpoczął jej syn, Karol, obecnie już król Karol III. Następny w kolejce jest właśnie William, a tuż za nim jego syn, George.

Książę George jest najstarszym dzieckiem Williama i Kate. Przyszedł na świat 22 lipca 2013 roku. 9-latek chodzi już do szkoły i, jak się okazuje, ma niezły charakterek.

Książę George nieźle odgryzł się kolegom!

Pomimo młodego wieku, George ma świadomość, że w przyszłości to on zostanie królem, a jego tata jest bezpośrednim następcą tronu. Okazuje się, że zdarzyło mu się już wykorzystać tę pozycję w starciu ze szkolnymi kolegami.

Reklama

A przynajmniej tak twierdzi Katie Nicholl, która jest autorką książki "The New Royals" opisującej życie członków brytyjskiej rodziny królewskiej. To właśnie ona opisała anegdotkę z księciem George’m.

"George wie od dłuższego czasu, że jego tata jest następcą tronu i że on sam także może kiedyś stanąć na czele monarchii. Gdy zdarzyło mu się pokłócić z kolegami, nie zawahał się ostrzec ich, by uważali. - Mój ojciec będzie królem, więc lepiej uważajcie - powiedział".

Wśród dzieci Kate i Williama dotąd to najmłodszy syn, Louis, wydawał się być najbardziej krnąbrny. Podczas obchodów 70-lecia panowania królowej Elżbiety II, gdy pojawił się wraz ze swoją mamą publicznie, stroił miny, które przejdą z pewnością do historii. Kate próbowała go uspokoić, jednak czterolatek nadal robił swoje.

Jedynie księżniczka Charlotte dotąd nie wywołała żadnej dziecięcej "afery".

Zobacz też:

Dzieci Kate i Williama będą musiały rozstać się ze swoją nianią

Urodziny księcia George'a. Co dostał w prezencie?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: książę George | Książę William | Kate Middleton

Reklama

Reklama

Reklama