Reklama
Reklama

„Skromna” Anna Lewandowska cała w „Gucci” spaceruje po Hiszpanii. Ubrana z klasą?

Anna Lewandowska lubi w wywiadach przypominać o tym, że pochodzi z ubogiej rodziny i nawet teraz rozsądnie zarządza wydatkami i nie lubi luksusu. Żona Roberta Lewandowskiego zapomina chyba, że jej zdjęcia na Instagramie zdradzają nieco inną prawdę. Ostatnio trenerka wybrała się na spacer ubrana cała w "Gucci". Możecie się domyślić, że strój nie był tani.

Piłkarz i jego żona należą do jednych z najbogatszych Polaków, a ich dobytek, jak mówią plotki, powiększył się niedawno o wille na Majorce! To właśnie tam małżeństwo spędza ostatnio najwięcej czasu razem z dwoma córkami, stamtąd też "Lewa" transmituje swoje treningi, często w towarzystwie znanych przyjaciół, np. Pauliny Krupińskiej czy Zosi Ślotały.

Ostatnio trenerka wybrała się na spacer uliczkami hiszpańskiej wyspy i zapozowała do kilku drobiazgowo wystylizowanych zdjęć. Jej stylizacja składała się w 100% z produktów luksusowego domu mody "Gucci". Wielobarwna sukienka na jedno ramię kosztuje prawie 9 tysięcy złotych, a za koszyk z wyhaftowanymi nazwiskami projektantów trzeba zapłacić prawie 5 tysięcy złotych. Jak widzicie, "skromna", wakacyjna stylizacja Lewandowskiej nie należy do najtańszych.

Reklama

Zdjęcia w ekskluzywnych fatałaszkach Anna podpisała po hiszpańsku:

"Czas, w którym się cieszymy, jest prawdziwie przeżytym czasem".

Myślicie, że łatwiej jest się cieszyć w stylizacji za 15 tysięcy?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Lewandowska | Robert Lewandowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy