Reklama
Reklama

Skandaliczny wpis gwiazdora TVP! Krzysztof Ziemiec nie spodziewał się, że Polacy tak mu odpowiedzą

Krzysztof Ziemiec (54 l.) dzięki swojej popularności i mocnej pozycji w Telewizji Polskiej, cieszy się dużym wsparciem na Twitterze, na którym z chęcią dzieli się swoimi przemyśleniami na temat bieżących spraw. Ostatnio dziennikarz umieścił ironiczny wpis, odnoszący się do katastrofy ekologicznej w Odrze. Co na to internauci?

Komenatrze w sprawie katastrofy ekologicznej

Katastrofa ekologiczna w Odrze stała się kolejnym powodem do politycznych przepychanek. Opozycja zarzuca partii rządzącej nieskuteczność w zarządzaniu państwem, a rząd zarzuca opozycji manipulowanie faktami i przeinaczanie wyników badań.

W mediach na temat katastrofy wypowiadają się również celebryci i dziennikarze. Kinga Rusin wytykała rządowi bierność, Karolina Korwin-Piotrowska posądzała polityków Zjednoczonej Prawicy o "rządowo partyjne kłamstwo i krycie winowajców w imię władzy i kasy", a Maja Ostaszewska apelowała nawet o odwołanie prezesa Wód Polskich.

Reklama

Swoje trzy grosze do sprawy dołożył także Krzysztof Ziemiec, dziennikarz od lat związany z Telewizją Polską. W ironicznym wpisie na Twitterze naśmiewa się z domorosłych ekspertów, którzy wypowiadają się na temat zdrowia, inflacji, działań wojennych i ochrony wody, a więc - z "większości rodaków"! "Zdolny naród" kwituje Krzysztof Ziemiec.

Internauci nie pozostają mu dłużni i w podobny sposób komentują wypowiedź dziennikarza TVP.

To nie pierwszy raz, kiedy użytkownicy mediów społecznościowych zarzucają prezenterowi hipokryzję i niekonsekwencję.

Katastrofa ekologiczna w Odrze - co jest przyczyną?

Początkowo mówiono, że za zatrucie wody w rzece odpowiedzialne jest wysokie stężenie rtęci. Później pojawiły się doniesienia o błędnym tłumaczeniu wyników niemieckich badań i okazało się, że obecność metali ciężkich w wodach Odry jest zbyt niskie, by mogło wywołać aż tak fatalne skutki.

Jak dotąd nie udało się ustalić, co było przyczyną katastrofy ekologicznej w Odrze. Nad badaniami mającymi znaleźć przyczynę zatrucia rzeki będą pracować eksperci z wielu różnych krajów, w tym Czech, Holandii i Wielkiej Brytanii.

Nowe informacje powinny pojawić się już wkrótce.

Zobacz też:

Krzysztof Ziemiec naraził się fanom. Zarzucili mu hipokryzję

TVP znowu na językach. Ziemiec nie "poradził sobie" z gościem

Krzysztof Ziemiec naraził się fanom. Zarzucili mu hipokryzję
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Ziemiec | TVP SA
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy