Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Skandal na ślubie Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta? "Doszło do burzliwej wymiany zdań"

Czyżby na ślubie Agnieszki Radwańskiej (28 l.) i Dawida Celta (31 l.) wydarzył się mały skandal? Jak możemy wyczytać w jednym z tabloidów, między Jerzym Janowiczem (26 l.) a jego partnerką Martą Domachowską (31 l.) „doszło do burzliwej wymiany zdań”.

W sobotę 22 lipca Agnieszka Radwańska i Dawid Celt pobrali się! Ślub odbył się w Krakowie, a wesele zorganizowano w niedalekich Tomaszowicach. Na uroczystości bawiły się rodziny małżonków oraz przyjaciele, wśród których znalazło się sporo osób z pierwszych stron gazet. Byli m.in. Urszula Radwańska, Małgorzata Socha, Elżbieta Romanowska, Łukasz Kubot, Tomasz Hajto, Caroline Wozniacki, Angelique Kerber, Jerzy Janowicz i Marta Domachowska.

Reklama

Ci ostatni mieli wywołać... mały skandal. Jak twierdzi "Fakt", sportowiec i tenisistka (prywatnie jego ukochana) dość ostro się posprzeczali. "Między nimi doszło do burzliwej wymiany zdań" - relacjonuje tabloid.

Nie jest tajemnicą, że tenisista ma nieco porywczy temperament. Media już nie raz rozpisywały się o ostrzejszych sytuacjach z jego udziałem. Niegdyś wyprosił dziennikarza z konferencji prasowej. "Możecie poprosić swojego kolegę, żeby wyszedł, bo nie chce mi się rozmawiać przy nim. Nie będę z tym typem współpracował, bowiem, jakim on jest mendą i tyle" - miał orzec.

Kiedyś, po przegranym meczu, strofował innych dziennikarzy. "Co robicie? Siedzicie i krytykujecie" - mówił. Także na korcie bywa i tak, że kłóci się z sędziami.

Myślicie, że faktycznie na ślubie Radwańskiej mógł wdać się w ostrzejszą wymianę zdań z ukochaną?

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje