Reklama
Reklama

Simon Cowell został narażony na niebezpieczeństwo w „Mam Talent”. Podpalono mu głowę!

Simon Cowell (63 l.) wziął udział w występie magika, który próbował swoich sił w brytyjskim „Mam talent”. W trakcie występu głowa jurora zapłonęła prawdziwym ogniem. Przerażone gwiazdy, aż wstały z miejsc, a widownia wstrzymała oddech. Życie Cowella było zagrożone?

Simon Cowell jest jednym z najbardziej doświadczonych jurorów programów rozrywkowych na świecie. Gwiazdor od wielu, wielu lat zasiada za stołem jurorskim w brytyjskim "Mam Talent". Jego charyzma i szczerość sprawiła, że dostał angaż także w Stanach Zjednoczonych, gdzie zetknął się z polską wokalistką Sarą James i zagwarantował jej udział w programie, wciskając złoty przycisk.

Reklama

Chociaż mężczyzna widział już w telewizji niejedno, to co spotkało go podczas ostatnich nagrań przeszło jego najśmielsze wyobrażenia. O mały włos, a straciłby życie!

Dantejskie sceny w brytyjskim "Mam talent". Simon Cowell został podpalony

Z Zachodu płyną do Polski szokujące wieści w sprawie tego, co wydarzyło się na planie brytyjskiej edycji "Mam talent". Okazuje się, że podczas przesłuchań jeden z uczestników poprosił Cowella o udział w jego magicznym występie i... podpalił mu głowę.

"The Mirror" poinformowało, że bluza, w którą został ubrany juror nasiąknęła łatwopalnym płynem, którym oblał go uczestnik. Później magik przeszedł do zamknięcia głowy prezentera w pudełku, które posiadało otwór z przodu, by wszyscy mogli widzieć, co dzieje się w środku.

Według doniesień uczestnik wzniecił ogień wewnątrz pudełka, a głowa Cowella zajęła się ogniem. Ten szokujący akt wywołał poruszenie wśród widzów show. Wszyscy drżeli o los ulubionego jurora.

"Publiczność krzyczała, sędziowie wstali z miejsc z krzykiem, wszyscy byli totalnie oszołomieni. Płomienie zostały ugaszone, a Simon wstał, wyglądając na nieco zszokowanego. Reszta sędziów odetchnęła z ulgą, gdy wrócił na swoje miejsce" - opisywał informator Daily Mail.

Podobno mężczyzna nie był świadomy tego, co wydarzyło się w trakcie występu. Jak podają brytyjskie media, informację o tym, że jego głowa stanęła w płomieniach przekazała mu siedząca nieopodal jurorka Alesha Dixon.

"Simon, on ci podpalił całą głowę! To było bardzo przerażające, jesteś niezwykle odważnym człowiekiem. Uświadomiłam sobie, jak bardzo nam na tobie zależy, byłam gotowa, aby tam pobiec i cię ratować" - tłumaczyła jurorka Alesha Dixon. Na szczęście finalnie nie było potrzeby do podobnych interwencji.

Zobacz też:

Simon Cowell zrezygnował z wypełniaczy twarzy przez strach syna. "Wpadł w histerię"

Sara James wygra amerykańskie "Mam Talent"? Bukmacherzy już znają odpowiedź

To ON stoi za sukcesem Sary James? Jej managerem jest polski gwiazdor

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Simon Cowell | Mamy talent!
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy